Çözüldü Delta Servis Rezaleti ve Çifte Standartı.

Delta Teknik Servisle sorun yaşadınız mı?

• Evet

• Hayır

• Kısmen

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xiaomici58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
mi5
Konular
1
Gerekirse nufusu az bir ilçeye gidin thhye başvurun 1 haftada sonuçlanıyor.. Örnegin ben Sivas merkezdeyim telefonumu yapmazlarsa Altınyayla İlçe mmerkezine gidip Thh ye basvurucam en geç bir haftada karar çıkıyor yoğunluk olmadığı için.

marowak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
redmi note 3
Konular
19
hersey iyi hosta imei kayi icin servisin oyle demesi yanlis. batarya sismesi farkli adaptor kullanilmamissa servisin sorunu.

ama imei konusuna uctum resmen.. xiaomi satan magazalarin hangisi orjinal imeisini kaydettirirki? geneli eski telefonlardan imeiyi basiyor satiyor.

metttt01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
2
hersey iyi hosta imei kayi icin servisin oyle demesi yanlis. batarya sismesi farkli adaptor kullanilmamissa servisin sorunu.

ama imei konusuna uctum resmen.. xiaomi satan magazalarin hangisi orjinal imeisini kaydettirirki? geneli eski telefonlardan imeiyi basiyor satiyor.
Böyle sorun yaşayacağımı bilseydim almazdım ki. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyip yer. Daha tövbee
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gerekirse nufusu az bir ilçeye gidin thhye başvurun 1 haftada sonuçlanıyor.. Örnegin ben Sivas merkezdeyim telefonumu yapmazlarsa Altınyayla İlçe mmerkezine gidip Thh ye basvurucam en geç bir haftada karar çıkıyor yoğunluk olmadığı için.
Bende adana merkezde yaşıyorum. 4 ayda sonuçlanır dediler. napalım bekleyecez artık. sonunda haklı olacağımı ve bunların başının ağrıyacağını biliyorum ya o yeter bana.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

REsmi olarak ithal edilmiş olan garantili cihazların tamamının orijinal IMEI'leri BTK tarafından kayıt edilmektedir. Sizin bahsettikleriniz "kaçak" olarak ülkemize sokularak "kaçakçılar" tarafından satılan cihazlar ki onların da resmi garanti firmalarıyla hiç bir ilgisi yok...

metttt01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
2
REsmi olarak ithal edilmiş olan garantili cihazların tamamının orijinal IMEI'leri BTK tarafından kayıt edilmektedir. Sizin bahsettikleriniz "kaçak" olarak ülkemize sokularak "kaçakçılar" tarafından satılan cihazlar ki onların da resmi garanti firmalarıyla hiç bir ilgisi yok...
Benim cihazım resmi olarak delta garanti kapsamındaydı.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Benim cihazım resmi olarak delta garanti kapsamındaydı.
Sizin cihazınızdaki IMEI'ler kopyalanarak başka bir cihaza yazılmış ve klona düşmüş. Yani sizin bilgileriniz çalınmış hocam. Baş vurmanız gereken kuruluş servis değil ithalatçı firmanız. Mevcut IMEI'nizin SIM kartınızla eşleştirilmesi için BTK'ya ithalatçınız başvuracak.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt