Çözüldü Delta Servis Redmi Note 7 Ghost Screen (Hayalet Ekran) sorunu

kslbimeftun60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 6 pro
Konular
7
Evet arkadaşlar Cihazım Redmi Note 7 Tianma Panel kullanıldığı için malesef 1.5 yıl sonra hayalet ekran sorunuyla karşılaştım. 14.01.2021 tarihinde cihazımı Delta Servisine gönderdim ve 15.01.2021 tarihinde teslim aldılar ve takip numarasını gönderdiler kontrol ettim. İşlem öncesi cihazın resimlerini çekmişler bakalım süreç nasıl işleyecek.
Umarım iyi bir sonuç alırım.

Çözüm
Evet arkadaşlar ürünümü teslim aldım gayet güzel şekilde yapmışlar. Tabi ilerleyen günlerde nasıl bir sonuç çıkacak merak ediyorum. Sağolsunlar panelimi schenoco panel yapmışlar. Kendilerine buradan teşekkür ediyorum. Eğer ürünü düzgün kullandıysanız firma haksızlık yapmıyor. Teşekkür ederim delta ailesi

turamer2422

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunahan
Cihazım
Redmi
Konular
7
Ben ilk aldıktan 1.5-2 ay sonra fark ettim en başta ne olduğunu bile anlamamıştım telefonun ekranı çizildi zarar gördü dışardan zannediyordum. Ghost screen diye bir terim öğrendim sonra. 1.5 senedir var bu illet telefonumda ama görmezden geliyorum. Belki garantisi bitmeden önce veririm servise.

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Servis aynı panele sahip bir sıfır ekran takicaktir.Burada 4 defa ghost screen tecrübesi olarak uyarıyorum cihaz ekranı değişince direk satın ghost olmayan başka model alın şahsen öyle yaptım 1 sene içinde 4 kere bu olay gerçekleşti ve 3 ay önce saatim değişince ve yurt dışı note8 pro aldım hiç sorunum yok miss gibi

Oyla:

turamer2422

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunahan
Cihazım
Redmi
Konular
7
Maddi özgürlüğüm yok maalesef öğrenci adamız, alma satma işlerine aklım ermiyor benim haha-- Satarım telefonsuz kalırım mazallah. Bozulana kadar böyle kullanıcam sanırım.

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Maddi özgürlüğüm yok maalesef öğrenci adamız, alma satma işlerine aklım ermiyor benim haha-- Satarım telefonsuz kalırım mazallah. Bozulana kadar böyle kullanıcam sanırım.
Tr cihazı ise benim gibi satıp yurtdışı alın tavsiyem.Yarı fiyatına üst model alırsınız böyle

Oyla:

kslbimeftun60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 6 pro
Konular
7
hocam bizzat belirttim cihazda tianma panel kullanıldığını bakalım nasıl bir süreç işleyecek umudum umarım bana fiyat çıkartmamaları
Ben ilk aldıktan 1.5-2 ay sonra fark ettim en başta ne olduğunu bile anlamamıştım telefonun ekranı çizildi zarar gördü dışardan zannediyordum. Ghost screen diye bir terim öğrendim sonra. 1.5 senedir var bu illet telefonumda ama görmezden geliyorum. Belki garantisi bitmeden önce veririm sehocam

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Ee sim kart nasıl kullanıcaz öyle :D
Malum yolla kayıt ettiriseniz sorun kalmaz hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam bizzat belirttim cihazda tianma panel kullanıldığını bakalım nasıl bir süreç işleyecek umudum umarım bana fiyat çıkartmamaları
Hocam istedğiniz kadar yetkili servise söyleyin tianma panel olduğunu yetkili servis fabrika çıkışında telefonda hangi panel takılı ise onu takar.Tianma yerine başka panel takmıyorlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yada zaman geçmeden thh başvurun kesin çözüm oda bu zmanda 7-8 ay sürer minimum

Oyla:

smtsmt227

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samett
Cihazım
Redmi note 7
Konular