Yardım Delta Servis hakkında

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
REDMİ Note-4 cihazımı ekran kararması sebebiyle garantiden Ankara Delta servisine verdim.10 gün sonunda aradığımda İstanbula gönderdiklerini,cihazın ekran kartının sıvı sebebiyle zarar görmüş olduğunu ve 1500 tl masrafı olduğunu söylediler..Şimdi bana söyleyin:
Tamam,diyelim ki bu cihaz bir şekilde benim cebimde veya başka bir şekilde maruz kaldı, 1500 tl ne demek oluyor?cihazın kendisi zaten 160$ dan satılırken 1500 tl ekran değişimi için nasıl bir fiyattır?Bundan sonra kesinlikle DELTA garanti yazan bir cihaz almam..lanet olsun..
Delta Servis hakkında iyi birşey okuyamadan öleceğim sanırım..

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Evofone resmi distribütör olduğu için orijinal yedek parçaların büyük kismini diğer servisler Evofonedan alıyorlar. Ancak tabii Evofonedan da eksikler var ama mi storelarin açılışıyla beraber bu eksiklerini de tamamlayacaklardir ki Xiaomi için ülkemizde buyuk bir yetersizlik düzelicek servis konusunda İnşallah.
evofone resmi değil hocam.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lordserdy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serdar
Cihazım
redmi note 4
Konular
2
Evet arkadaşlar, delta servisin yaklaşık 20 günlük telefonumu alıkoymasının ardından telefonu mu gidip teslim aldım. Ve en ilginci de telefonumu şarja taktıktan sonra çalışıyor olmasıydı. Malum nem alan telefon kurumuş, yani kartın yanması, ekranın düşürülmesi vs bir durum yok. Servis zahmet edip de telefonu bile açmamış. Kullanıcı hatası diye yapıştırıp geçmiş. Bu kadar haysiyetsiz bir servis görmedim. Deltadan uzak durun.. Xiaomiden soğuttu beni..

Üst Alt