Yardım Delta Servis hakkında

lordserdy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serdar
Cihazım
redmi note 4
Konular
2
REDMİ Note-4 cihazımı ekran kararması sebebiyle garantiden Ankara Delta servisine verdim.10 gün sonunda aradığımda İstanbula gönderdiklerini,cihazın ekran kartının sıvı sebebiyle zarar görmüş olduğunu ve 1500 tl masrafı olduğunu söylediler..Şimdi bana söyleyin:
Tamam,diyelim ki bu cihaz bir şekilde benim cebimde veya başka bir şekilde maruz kaldı, 1500 tl ne demek oluyor?cihazın kendisi zaten 160$ dan satılırken 1500 tl ekran değişimi için nasıl bir fiyattır?Bundan sonra kesinlikle DELTA garanti yazan bir cihaz almam..lanet olsun..

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
bi sifir fazla mi yazdilar acaba

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
aradın mi?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmetdogru42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Mix
Konular
0
REDMİ Note-4 cihazımı ekran kararması sebebiyle garantiden Ankara Delta servisine verdim.10 gün sonunda aradığımda İstanbula gönderdiklerini,cihazın ekran kartının sıvı sebebiyle zarar görmüş olduğunu ve 1500 tl masrafı olduğunu söylediler..Şimdi bana söyleyin:
Tamam,diyelim ki bu cihaz bir şekilde benim cebimde veya başka bir şekilde maruz kaldı, 1500 tl ne demek oluyor?cihazın kendisi zaten 160$ dan satılırken 1500 tl ekran değişimi için nasıl bir fiyattır?Bundan sonra kesinlikle DELTA garanti yazan bir cihaz almam..lanet olsun..
Delta servis Xiaomi desteğini bitiriyor ellerinde malzeme yok Xiaomi cihazlar için şu an özel olarak getirtiyorlar haliyle fiyatlar da uçuyor böyle tek tek alınca parçaları.

lordserdy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serdar
Cihazım
redmi note 4
Konular
2
tabi ki görüştüğümde aynısın söyledim..cihazın sıfırı daha ucuzken nasıl 1500 tl isteyebiliyorsunuz dediğimde:beyefendi istanbuldan bize gelen fiyat bu dediler..

karakas_14@

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mİ 5
Konular
2
Benim mi 5 cihazım kapanıp açılmiyordu bunun için delta servise gönderdim sol üst köşedeki ekran kırılmasını bahane ederek 1100 lira ya aldığım teli 1350 tl onarım bedeli isteyip garanti dışına cikardilar. Düpedüz üçkağıtçı bunlar ve arka vidalarının 9 tanesini eksik bir şekilde tarafıma gönderdiler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu sebeple severek kullandigim mi 5 e veda ettim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu sebeple severek kullandigim mi 5 e veda ettim

andersin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
kendin satın al götür bir telefoncuya taktır daha mantıklı ve ucuz.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Forum kuralları gereği konu başlığı ve mesaj içeriklerinin tamamını büyük harf ile yazılması yasaktır. Dikkat edelim lütfen.
Konu gerekli alana taşıdı.

Delta Servis

kalyonkaptani

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kazım
Cihazım
redmi note 4
Konular
4
tüketici hakem heyetine şikayet et. öyle bir hakları yok. Haksız kazanç

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2

Merhaba,

Konu hakkında ürününüzün imei numarası yada cep telefonu numaranızı özelden yollayabilirseniz ilgili arkadaşlarımız inceleme yapıp tarafınıza detaylı bilgi vereceklerdir.Ankara merkez servisimizi fiyat konusunda hata yapmış olabilir.

Saygılarımızla.

Üst Alt