Soru Delta servis hakkında bilgisi olan var mı ?

Erdoloji

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
mi6
Konular
8
Delta servisi kullanicaginiza gidip parayla yaptirmak daha dogru. Arka cam varmi diye soru soruyoruz. Telefonu kargolayin diyin. Konusmayi bilmeyen bir sekreter ezberletmisler. Telefondan yardimci olamiyoruz gonderin.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Konu açarken kurallara dikkat edin, birden fazla konu açmışsınız aynı konu üzerinden devam edebilirsin. Delta servise gelince sen onlara parça varmı felan demene gerek yok sorunun varsa gönderirsin yaptırmak isterseniz onlarda yaparlar fiyat felan aldıktan sonra uygunsa gönder. Değilse oradan parça temin edemezsin.

Oyla:

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Erdoloji burası mahalle kahvesi değil, herkese açık bir platform. Lütfen biraz üsluba dikkat edelim. Lütfen konu başlığını düzenleyiniz.

Oyla:

Erdoloji

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
mi6
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk defa telefon kullanmiyiruz. Apple aradiginda batarya on cam arka cam fiyati aliyim istersen video da cekeyim. Kvk yida arayim fiyat alayim vidro cekeyim. Delta kim ki bana vakit kaybi zaman kaybi yasatiyor. Benim vaktim degerli. O fiyat vercek diye peslerinden kosamam. Yil olmus 2017 hala bizi somuruyorlar. Boyle hizmet olmaz. Biraz daha canimu skiarlarsa ayni diyaloglari size youtube a video cekebilirim.

Oyla:

Erdoloji

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
mi6
Konular
8
Burasi delta servisin sayfasiysa bilemicem foruma uygun olmayan bir uslubum yok. Mahallr kahvesi olmadiginin farkindayim.

Oyla:

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Burasi delta servisin sayfasiysa bilemicem foruma uygun olmayan bir uslubum yok. Mahallr kahvesi olmadiginin farkindayim.

Burası delta servisin sayfası değil burası bizim sayfamız ve biz nasıl görmek istiyorsak öyle bırakıyoruz sizde ona dikkat edin istiyoruz. Garantiniz delta mı?

Oyla:

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48

Erdoloji tartışma ortamı oluşturmayalım. " herkese açık bir platform" sanırım cevaptır. Lütfen konu başlığını düzenleyiniz.

Oyla:

Erdoloji

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
mi6
Konular
8
Burası delta servisin sayfası değil burası bizim sayfamız ve biz nasıl görmek istiyorsak öyle bırakıyoruz sizde ona dikkat edin istiyoruz. Garantiniz delta mı?
Haklisin benimde kurdugum sayfalar var ozelden yollarim. Cok sinirlendim. Hepsiburadadan aldim. Karsinda muhattab ariyorsun ama yok. Delta servis belgesi cikti kutunun icersinden. İnsan gonul ferahlatici bir cevap verir kardesim malzeme ya vardir ya yoktur. Yoksa siparis ederiz 15 gun sonra gelir de bisey de. Ben parayi eft yapayim yollayim. Ya gel 5dk cay ic dersin siparis alinir. Telefonu yolla 20 gun bekle nedemek tir ya. Elinizi vicdaniniza koyun lphone dan mi6 ya gectim. Zorluda en son on cam icin sabah biraktim aksama aldim. Ama zamanlamayi beraber ordaki insanlarla medeni sekilde ayarladik.

Oyla:

Erdoloji

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
mi6
Konular
8
Ertan ben basligi degistiricem problem degil. Ama bu insanlarin amatorlugunu. Neden bu insanlarin bu firmalarin tercih edilmemesi gerektigini and ictim. Elimden geldiginin fazlasini yapicam. Ben basligi degistiricem skinti yok ama. Bu tarz firmalari kollayan varsa insanlara kul hakkindan obur dunyada hesabini veremez vebaldir bu.

Oyla:

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Erdoloji resmi distribütör olmadığı için sıkıntılı. bu a firması olur b firması olur. resmi distribütör olmadığı için şahsi fikrim her zaman ha garantisiz ürün ha paralel ithalat aynı şey. Ya parçayı Aliexpress üzerinden temin edeceksiniz, yada elince parça olan birinden..

Oyla:
Üst Alt