Çözüldü Delta servis ekran sorunu

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Xiaomiden cidden bunaldim ya. Yeni gectim bu markaya mi note 3 alarak f/p markasi diye yok ekran yanmasi yok geri tus sorunu telefon soyulmasi isik sizmasi hepsinin forumda konusu var birdaha almam bu markayi artik bende sadece arkada isik sizmasi var oyle kurtardim kumar gibi marka cidden

Sat kurtul telefonu o zaman, buraya bu sekilde yazinca Elinizdeki telefon düzeliyor mu ben onu anlamıyorum.
[doublepost=1519338625,1519338588][/doublepost]
Ben iftira niteliğinde hiçbirşey demedim ne yaşadıysam onu söylüyorum ne (Duyduysam ne gördüysem değil) insanların gördüğü duyduğu yanlış olur ama ben yaşadıklarımı söyledim.
Yinede teşekkür ederim.

Size de geçmiş olsun hocam, Artik Cantara hocam da ilgilenince umarim düzgün şekilde yapilip cihaz size geri gönderilir.

Ahmetburak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmetburak
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
1
Sat kurtul telefonu o zaman, buraya bu sekilde yazinca Elinizdeki telefon düzeliyor mu ben onu anlamıyorum.

Size de geçmiş olsun hocam, Artik Cantara hocam da ilgilenince umarim düzgün şekilde yapilip cihaz size geri gönderilir.
Teşekkür ederim gardaşım inşallah.

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7

Cevap vermeye gerek bile yok.

talhademirtas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Acil Tıp Tek.
Konular
13
İşini seven biri kontrol edip kendi malıymış gibi ürünü sahibine iade eder. Ama deltada böyle bir durum söz konusu değil insan göndersemmi diye üç defa düşünüyor

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Arkadaslar cihazımı geri tuşu kendi kendine basıyor diye delta servise gönderdim ekran değişimi yaparak gönderdiler buda gelen cihaz ekran oturmamış ışık saçıyor maşallah menü ve geri tuşu nun ışıkları yok bildirim ışığının yarısı var yarısı yok rezillik yemin ederim bide 14 yıllık tecrübe yazmışlar yazık valla yazık.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Öncelikle çok geçmiş olsun.Yorumum ise şudur. 1. si 23 günlük cihazda eğer arıza tespit etti ise servis müdahale etmemeliydi. Direk değişim yoluna gitmeliydi velevki tamir etmeye karar verdiler, her çalışan aynı zamanda firmasının bir temsilcisidir ve sizin telefonunuzu tamir eden teknisyen, bu tutumu ile kurumuna zarar vermiştir... Acaba cihaz kendisinin olsaydı buna razı gelirmiydi merak ediyorum... Neyseki MİUİ TÜRKİYE var ve CANTARA hocam var emin olun probleminiz çözülecektir.... Şayet delta yöneticisi olsaydım bu görüntü beni çok mahçup ederdi....

harunalkan123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
Ben genel olarak ithalat garantisine inanmıyorum illa ithalat garantisi olacak ise de KVK olmalı diyorum . . Garanti yüzünden sorun yaşayan arkadaş çok var inşallah sağ salim atlatirlar bu sıkıntılı süreci .

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Bu forumdaki yetkili arkadaşların gayet samimi ve ilgili oldukları konusunda en ufak bir şüphe duymafım. Aile ortamı gibi hissettiğim yegane forum. Her markada olduğu gibi xiaomide de sorunlar olabilir. En hızlı ve kesin çözümü burada hep beraber buluyoruz. Deltanın da bu konudaki maaduriyeti en hızlı şekilde çözüme kavuşturacağına eminim. Bence yapılması gereken ,müşteri memnuniyeti alınması açısından cihazın değişim yapılmasıdır. Saygılarımla...

Ahmetburak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmetburak
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
1
Buradan bana yardımcı olan arkadaşlarıma ve özellikle delta servis 2 Zihni Bey'e çok teşekkür ederim ilk başta çok tepki gösterdim farkındayım ama kim olsa aynısını yapardı ama pişman oldum illaki ve konu başlığını değiştiren yöneticiye de ayriyetten teşekkür ederim Cihazım sıfırı ile değişim oldu kargoda ne kadar sıkıntı yaşasamda cihazımı bugün itibariyle almış bulunmaktayım.

Ekli dosyalar

• IMG-20180307-WA0000.jpeg
    IMG-20180307-WA0000.jpeg
    467,3 KB · Görüntüleme: 34

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Buradan bana yardımcı olan arkadaşlarıma ve özellikle delta servis 2 Zihni Bey'e çok teşekkür ederim ilk başta çok tepki gösterdim farkındayım ama kim olsa aynısını yapardı ama pişman oldum illaki ve konu başlığını değiştiren yöneticiye de ayriyetten teşekkür ederim Cihazım sıfırı ile değişim oldu kargoda ne kadar sıkıntı yaşasamda cihazımı bugün itibariyle almış bulunmaktayım.
Geçmiş olsun cihazınız tekrardan hayırlı olsun. Buradan ayrıca deltaservis1 @deltaservis2 ve sayın adminlerimiz HiddeNKinG cantara hocalarımıza ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.sagolsunlar her türlü sorunla ilgilenip hızlı çözüm sunuyorlar.

Miui Türkiye farkıyla..
Tekrardan teşekkürler

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt