Defenders (Strateji Oyunu)

DreDroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Tıp Öğrencisi
Konular
31
GooglePlay Açıklama

[font=Roboto, Arial, sans-serif]Sansasyonel Kule Savunması Oyunu Prime World: Defenders'ın Android sürümüyle tanış!

[font=Roboto, Arial, sans-serif]Prime World Evrenine girerek kuleler ve büyü ile sayısız düşmanı dize getir. Kendi eşsiz kart koleksiyonunu yap ve kulelerini birleştirerek daha da güçlü hale getir! Kahramanını, büyülerini ve yeteneklerini geliştir, stratejik davran ve en iyi Defender olabilmek için Heroic Mode'u denemeyi unutma. 

[font=Roboto, Arial, sans-serif]ÖNEMLİ ÖZELLİKLER:
[font=Roboto, Arial, sans-serif]● Gerçekten de türünün en iyisi, inanılmaz efektlerle göz alıcı 3D grafikler;
● Koleksiyon kartı oyun unsurlarının da yer aldığı kule savunması oyunu;
● 25'e varan yükseltilebilir seviyeye ve 13 büyü türüne sahip 26'dan fazla kule;
● İlerlemeni Facebook'ta paylaşarak arkadaşlarını kıskandır.
[font=Roboto, Arial, sans-serif]ŞUNLARI DA UNUTMA:
[font=Roboto, Arial, sans-serif]● 36 tür vahşi canavar;
● Eşsiz özelliklere sahip devasa bölüm canavarları;
● 23 görev, ekstra bölüm canavarı seviyeleri ve rastgele oluşturulan görevlerle oyuncuyu içine çeken oyun konusu;
● Güçlü saldırıları mümkün kılan, özel harita yerleşimi ve anormallikler;
● Her haritada farklı bir strateji;
● Tahmin edilemez savunma yöntemleri.

[font=Roboto, Arial, sans-serif]Kişisel Yorumum 
[font=Roboto, Arial, sans-serif]Merhaba arkadaşlar.Bugünlerde can sıkıntısı nedeniyle oyun araştırma uğraşı içine girdim.Ne zamandır böyle bir oyun arıyordum.Symbian da oynadığım yanılmıyorsam adı Bionicle olan bir oyun vardı.(Mantık olarak aynıydı.Görsel olarak kıyas yapmıyorum bile.) O zamanlar yurttayken arkadaşlar arasında bağımlılık yapmıştı.Bu oyun da onun inanılmaz gelişmiş bir benzeri.Kısacası oyun çok hoşuma gitti.Eminim sizlerin de hoşuna gidecektir.Denerseniz pişman olmazsınız :huzurlu:

[font=Roboto, Arial, sans-serif]
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Üst Alt