Satış DeepFlash Kablosu / EDL Kablosu

Themunay

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Arkadaşlar bu arkadaştan DEEP FLASH için kablo (modül) aldım. PTT kargo üzerinden gönderiyor çok geç geliyor bu konuda bilginiz olsun. Sorarsanız zaten söyler size. Bir de modül bir türlü benim telefonumu EDL MODU'na almayı başaramadı. Umarım sizlerde çalışır. USB bellek ile denedik aparat çalışıyor ama telefonumu EDL MODUNA almıyor. Bilginize.
Bende bu arkadaştan satın aldim ve iki gün gibi kısa bir sürede Kayseriden İstanbula geldi. Aparat bende doğru düzgün bir şekilde çalıştı ilk denemede bende de olmamıştı ama driverlari yükleyince, güncelleyince çalıştı. Sende dene istersen

hasanyangel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Yangel
Cihazım
xiaomi mi5
Meslek
Erkek Hemşire :)
Konular
2
Arkadaşlar bu arkadaştan DEEP FLASH için kablo (modül) aldım. PTT kargo üzerinden gönderiyor çok geç geliyor bu konuda bilginiz olsun. Sorarsanız zaten söyler size. Bir de modül bir türlü benim telefonumu EDL MODU'na almayı başaramadı. Umarım sizlerde çalışır. USB bellek ile denedik aparat çalışıyor ama telefonumu EDL MODUNA almıyor. Bilginize.
Bende bu arkadaştan satın aldim ve iki gün gibi kısa bir sürede Kayseriden İstanbula geldi. Aparat bende doğru düzgün bir şekilde çalıştı ilk denemede bende de olmamıştı ama driverlari yükleyince, güncelleyince çalıştı. Sende dene istersen
kardeşim özelden bana yardımcı olur musun bu konuda ? :( sabahtan beri uğraşıyorum gına geldi artık.

mustafahurma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Hurm
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Ben de win10pro 32 bit pc var ve bütün driverler yüklü olmasına rağmen bu edl moduna bi türlü geçiremedim. Deep flash aparıtını ben de almıştım sorunsuz bi şekilse geldi fakat dediğim gibi maalesef kullanamıyorum.Biyerlerde bir hata var ama nerde birtürlü geçemiyorum. Aynı pc ile sony xperia telefonuma rom atabiliyorken xiaomi mi5 cihazımı bırakın rom atmayı mi pc suite bile bağlayamiyorum. Bl kilidi açık olmasına rağmen.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hasanyangel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Yangel
Cihazım
xiaomi mi5
Meslek
Konular
2
Ben de win10pro 32 bit pc var ve bütün driverler yüklü olmasına rağmen bu edl moduna bi türlü geçiremedim. Deep flash aparıtını ben de almıştım sorunsuz bi şekilse geldi fakat dediğim gibi maalesef kullanamıyorum.Biyerlerde bir hata var ama nerde birtürlü geçemiyorum. Aynı pc ile sony xperia telefonuma rom atabiliyorken xiaomi mi5 cihazımı bırakın rom atmayı mi pc suite bile bağlayamiyorum. Bl kilidi açık olmasına rağmen.

hocam bende aynı durumdayım. windows 10 pro var. EDL moduna 1 kez alabildim ilk denediğim de bir daha da 2 gündür uğraşıyorum alamadım. EDL modülü de çalışıyor ama moda girmiyor. Napcaz bu konuda bilmiyorum. Yüklemediğim driver kalmadı ama yinede yapamadım. Yardımcı olalım birbirimize bu konuda. Facebook adresim mesaj atabilirsin.

Themunay

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Telefonu pc ye bagladığınızda aygıt yöneticisinde nasıl gözüküyor bakar misiniz

hasanyangel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Yangel
Cihazım
xiaomi mi5
Meslek
Konular
2
Telefonu pc ye bagladığınızda aygıt yöneticisinde nasıl gözüküyor bakar misiniz
kapalıyken hiçbir şekilde görmüyor aygıt yöneticisi. Açınca da telefonu android phone olarak görüyor. ADB interface olarak görüyor. Hocam valla yardımcı ol ya :( moralim çok bozuldu 1 aydır uğraşıyorum.

mustafahurma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Hurm
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Benim telefonum yaklaşık 20 gün önce ekran kilidini unutmuştu Daha doğrusu bende ne olduğunu anlayamamıştım parmak izimi tanımıyor du 4-5 gün telefonu açamadım bu süreçte girmediğim internet sitesi okumadığım forum neredeyse kalmamıştı derken bu edl moduna alma aparatını okudum forumda sipariş ettim Sipariş elime ulaşıncaya kadar telefonum ile ilgili sorunumu çözmüştüm O nedenle şu anda aparatla ilgili pek fazla ilgilenmiyorum yardımcı olmayı iisterdim fakat bu konularda inan ki fazla bilgili değilim kör cahil kendimce bir şeyler yapmaya çalışıyorum hepsi o kadar

hasanyangel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Yangel
Cihazım
xiaomi mi5
Meslek
Konular
2
Benim telefonum yaklaşık 20 gün önce ekran kilidini unutmuştu Daha doğrusu bende ne olduğunu anlayamamıştım parmak izimi tanımıyor du 4-5 gün telefonu açamadım bu süreçte girmediğim internet sitesi okumadığım forum neredeyse kalmamıştı derken bu edl moduna alma aparatını okudum forumda sipariş ettim Sipariş elime ulaşıncaya kadar telefonum ile ilgili sorunumu çözmüştüm O nedenle şu anda aparatla ilgili pek fazla ilgilenmiyorum yardımcı olmayı iisterdim fakat bu konularda inan ki fazla bilgili değilim kör cahil kendimce bir şeyler yapmaya çalışıyorum hepsi o kadar

peki hocam :) Bende 1 aydır bi edl moduna geçemedim ona sinir oluyorum.

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
2 farklı telefonda 64 bit pc windows 10 da kullandım.Gayet başarılı.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafahurma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Hurm
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
peki hocam :) Bende 1 aydır bi edl moduna geçemedim ona sinir oluyorum.
Sanırım 32bit pc lerde bu edl moduna geçirme durumu biraz sıkıntılıymış. 64bit pc de deneyeceğim komşuda müsait bi zmnda.

Üst Alt