Alış DeepFlash / EDL kablosu

cemy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi5
Konular
1
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmamış)
Fiyat
40
Ürün Takas Durumu
Başka ürünle takas yapabilirim
Arkadarşlar, EDL kablosuna ihtiyaç duyuyorum. Elinde olan varsa kiralayabilir ya da satabilir ya da kargo ücreti tarafımca karşılanmak üzere ödünç verebilir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadarşlar, EDL kablosuna ihtiyaç duyuyorum. Elinde olan varsa kiralayabilir ya da satabilir ya da kargo ücreti tarafımca karşılanmak üzere ödünç verebilir.
Yeni modellerin hiç birinde EDL kablo çalışmıyor hocam. Hangi cihaz için kullanacaksınız?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Mi5 ilk çıktığında EDL kablosu kullanılabiliyordu ancak ilerleyen sürümlerde işlevsiz kaldı hocam. Sizin cihazınızda hangi sürüm vardı? Hangi sürüm veya hangi tarih sonrasında işlevsiz kaldığını ise maalesef hatırlayamıyorum. Belki Zenex hatırlıyordur.

cemy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi5
Konular
1
MIUIAM_MI5Global_8.11.22_f90dbcf37d_8.0 yüklüydü son birkaç günde fast charge özelliği gitti ve bilgisayar görmemeye başladı. ben de yazılımsal mı donanımsal mı diye deneyeyim dedim bu esnada yeni rom olsun düşüncesiyle pixel experience i zipledim ama o hata verdi böylece test point dahil hiçbir şekilde telefona ulaşamadığımdan yeni yazılım atamadım ve kaldı öylece. hali hazırda telefon boş EDLyi engelleyecek bi durum olmaz diye düşünüyorum, zira qualcomm ile bağlantı kuruyor doğrudan. ama tabi daha önce yapmadığım bir şey olduğundan emin de olamıyorum

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Mi5 ilk çıktığında EDL kablosu kullanılabiliyordu ancak ilerleyen sürümlerde işlevsiz kaldı hocam. Sizin cihazınızda hangi sürüm vardı? Hangi sürüm veya hangi tarih sonrasında işlevsiz kaldığını ise maalesef hatırlayamıyorum. Belki Zenex hatırlıyordur.
Hocam tam olarak tarih veremem ama şuan hiçbir cihazda çalışmıyor. Boşa para kaybı.

Üst Alt