Yardım Dediklerinizi Yaptım Telefonum Mahvoldu : ) Teşekkür ederim : )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JustWalkingAround

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
3
sabahtan beri şu forumda dediklerinizin hepsini yaptım. telefonumda miui 11 sonrası sim kart görmeme sorunu vardı. forumda yazılanlara baktım kimisi xiaomi flash tool a yönlendirdi, kimi twrp dedi, kimi başka birşey dedi. gerçi kaç defa söyledim ben bu işlerden anlamıyorum 5 yaşındaki çocuğa anlatır gibi anlatın diye...

neyse twrp dediniz hadi yapalım dedik, önce 3.3.0 trabzonlu versiyonunu yükledim, ekranda kocaman LR Team yazısı çıktı seçenek felan yok (forumda gösterilen seçenekler çıkmıyor boş LR TEAM yazısı geliyor)
sonra ordan o olmaz 3.3.1 dediniz onu da yükledim yine aynı sorun. ekranda kocaman yazı çıkıyor kapatma butonuna basıyorum, yine aynı twrp ekranına geliyor. kapatma tuşu ve ses kısma tuşuna basıyorum twrp denen belayı tekrar bilgisayardan açıyorum yine aynı boş LR TEAM ekranı geliyor.

şu sim kart görmeme saçmalığına kadar xiaomiye bayılıyordum, lütfen fikirlerim değişsin istemiyorum yardım edin. uzaktan pc kontrole de izin veririm yardım edin. yoksa telefonu kırıp parçalıycam.

Ekli dosyalar

• IMG_20200307_191949.jpg
    IMG_20200307_191949.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20200307_192012.jpg
    IMG_20200307_192012.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 34

onrtsci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Konular
3
Yanlış modem dosyası yuklemissin 1001 değil o yüzden oluyor. 1227 bendeki sende hangisi olduğunu bulman lazım daha sonra modem dosyasını flash edeceksin sorunun çözülecek.

Durup dururken şebeke sorunu olmaz yazılım işlerine girmişsin eğer anlamıyorsaniz bulaşmayın yoksa çöpe atarsınız telefonu

Oyla:

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Yanlış modem dosyası yuklemissin 1001 değil o yüzden oluyor. 1227 bendeki sende hangisi olduğunu bulman lazım daha sonra modem dosyasını flash edeceksin sorunun çözülecek.

Durup dururken şebeke sorunu olmaz yazılım işlerine girmişsin eğer anlamıyorsaniz bulaşmayın yoksa çöpe atarsınız telefonu
O surumler modem degil twrp surumleri hocam

Oyla:

Justman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
redmi 4A
Konular
23
5 yaşındaki çocuğa anlatır gibi anlatın diyip gidip nerdeyse yazılım mühendisliği gerektiren bir modeli almakta çok ironik..ki o kadar da globali olan şebeke vs.hiçbir flaşlama gerekmeyen telefonlar dururken..sitem etmek manasız..

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
sabahtan beri şu forumda dediklerinizin hepsini yaptım. telefonumda miui 11 sonrası sim kart görmeme sorunu vardı. forumda yazılanlara baktım kimisi xiaomi flash tool a yönlendirdi, kimi twrp dedi, kimi başka birşey dedi. gerçi kaç defa söyledim ben bu işlerden anlamıyorum 5 yaşındaki çocuğa anlatır gibi anlatın diye...

neyse twrp dediniz hadi yapalım dedik, önce 3.3.0 trabzonlu versiyonunu yükledim, ekranda kocaman LR Team yazısı çıktı seçenek felan yok (forumda gösterilen seçenekler çıkmıyor boş LR TEAM yazısı geliyor)
sonra ordan o olmaz 3.3.1 dediniz onu da yükledim yine aynı sorun. ekranda kocaman yazı çıkıyor kapatma butonuna basıyorum, yine aynı twrp ekranına geliyor. kapatma tuşu ve ses kısma tuşuna basıyorum twrp denen belayı tekrar bilgisayardan açıyorum yine aynı boş LR TEAM ekranı geliyor.

şu sim kart görmeme saçmalığına kadar xiaomiye bayılıyordum, lütfen fikirlerim değişsin istemiyorum yardım edin. uzaktan pc kontrole de izin veririm yardım edin. yoksa telefonu kırıp parçalıycam.
Neyi nasıl nerede ve ne zaman yaptığınızı bilmeden yardımcı olmak çok manasız. Size kim hangi konuda şunu yapın dediyse lütfen o konudan devam ediniz ki yardımcı olmaya çalışan kişi de şu yanlış yapmışsınız diyebilsin. 5 yaşındaki bir çocuğa anlatmak yerine, siz cihazınızı bilen birine yaptırsanız çok daha sağlıklı olacaktır. Görünen o ki bir şeyleri yanlış yapıyorsunuz ve bundan sonra yardımcı olmaya çalışan kişileri de töhmet altında bırakmaya meyillisiniz. Bu durumda da herkes size yardım etmeye çekinecektir. Eğer hala bu konuları takip ediyorsanız lütfen diğer konunuzdan ve yardım almaya çalıştığınız konulardan devam ediniz.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt