Yardım Dediklerinizi Yaptım Telefonum Mahvoldu : ) Teşekkür ederim : )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JustWalkingAround

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
3
sabahtan beri şu forumda dediklerinizin hepsini yaptım. telefonumda miui 11 sonrası sim kart görmeme sorunu vardı. forumda yazılanlara baktım kimisi xiaomi flash tool a yönlendirdi, kimi twrp dedi, kimi başka birşey dedi. gerçi kaç defa söyledim ben bu işlerden anlamıyorum 5 yaşındaki çocuğa anlatır gibi anlatın diye...

neyse twrp dediniz hadi yapalım dedik, önce 3.3.0 trabzonlu versiyonunu yükledim, ekranda kocaman LR Team yazısı çıktı seçenek felan yok (forumda gösterilen seçenekler çıkmıyor boş LR TEAM yazısı geliyor)
sonra ordan o olmaz 3.3.1 dediniz onu da yükledim yine aynı sorun. ekranda kocaman yazı çıkıyor kapatma butonuna basıyorum, yine aynı twrp ekranına geliyor. kapatma tuşu ve ses kısma tuşuna basıyorum twrp denen belayı tekrar bilgisayardan açıyorum yine aynı boş LR TEAM ekranı geliyor.

şu sim kart görmeme saçmalığına kadar xiaomiye bayılıyordum, lütfen fikirlerim değişsin istemiyorum yardım edin. uzaktan pc kontrole de izin veririm yardım edin. yoksa telefonu kırıp parçalıycam.

Ekli dosyalar

• IMG_20200307_191949.jpg
    IMG_20200307_191949.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20200307_192012.jpg
    IMG_20200307_192012.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 34

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Mi flash ile fastboot rom atılması gerek de sadece yardımcı olabilirim uzaktan yapmak için başka birisini bulmanız gerek.

Oyla:

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Ozele bakin hocam bi

Oyla:

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Mi flash ile fastboot rom atılması gerek de sadece yardımcı olabilirim uzaktan yapmak için başka birisini bulmanız gerek.
Arkadasin sitemi birazda bana ozelden donus yapsa hallletmek icin elimden geleni yapicamda bakmiyor :@

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
1 kişi cevap yazmış zaten ?

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Bu forum sayesinde çok sayıda insanın, bu konularda hiçbir bilgisi olmadan sorunlarını çözdüğünü, hatta şu anda aktif olarak birçok insanın sorununu çözmekte yardım ettiğini biliyorum/görüyorum. Panikle aceleyle yapılan yanlışları yardım edene yüklemek haksızlık olur. Burada yapılmaya çalışılan yardımlar telefonları mahvediyor olsa sanırım bu Forum şimdiye kadar ayakta kalamazdı.
Bu başlıktan sonra yardım etmeye çalışmak, peşinen itham altında kalınmaya aday. Buna rağmen birileri halen yardım etmek için çırpınıyor. clap~~

Son düzenleme:
Oyla:

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Bu forum sayesinde çok sayıda insanın, bu konularda hiçbir bilgisi olmadan sorunlarını çözdüğünü, hatta şu anda aktif olarak birçok insanın sorununu çözmekte olarak yardım ettiğini biliyorum/görüyorum. Panikle aceleyle yapılan yanlışları yardım edene yüklemek haksızlık olur. Burada yapılmaya çalışılan yardımlar telefonları mahvediyor olsa sanırım bu Forum şimdiye kadar ayakta kalamazdı.
Bu başlıktan sonra yardım etmeye çalışmak, peşinen itham altında kalınmaya aday. Buna rağmen birileri halen yardım etmek için çırpınıyor. clap~~
O cirpinan benim hocam o da maalesef vicdanim kaynakli bir durum eger biri benim yuzunden zar xor aldigi telefonunu bozduysa ona en iyi hixmeti verip sorununu cozmek boynumun borcudur diye dusunuyorum ama ne bileyim konu aciyor foruma gelip konuyu bile takip etmiyor ozel mesaja bakmiyor iletisim adresinden bile ulasmiyorsa demekki onun icinde o kadar onemli bir konu degil

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
O cirpinan benim hocam o da maalesef vicdanim kaynakli bir durum eger biri benim yuzunden zar xor aldigi telefonunu bozduysa ona en iyi hixmeti verip sorununu cozmek boynumun borcudur diye dusunuyorum ama ne bileyim konu aciyor foruma gelip konuyu bile takip etmiyor ozel mesaja bakmiyor iletisim adresinden bile ulasmiyorsa demekki onun icinde o kadar onemli bir konu degil
Zaten Sizin çabanızı fark ettiğim için son cümleyi alkışlayarak yazdım. Dediğinizi yaptım olmuyor deyip pes etmeden, konuya odaklanıp, acele etmeden verilen öneriler dikkate alınsa sorun kısa zamanda çözülür.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt