Yardım Debuggable is open detected. 1112 sorunu

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Hocam magiski gizledim sizin dediğiniz şeyi de yaptım sadece uygulama açılırken root hatası veriyordu o gitti. "debuggable is open detected.1112" hatasını yine veriyor.
Bu uyg. İle güvenlik doğrulaması yaptırın bir. Sonuç fail olursa finans uyg.ları bu yüzden hata verir tam çalışmaz

rcpnl64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Meraklı
Cihazım
GM5 Plus d
Konular
6
Bu uyg. İle güvenlik doğrulaması yaptırın bir. Sonuç fail olursa finans uyg.ları bu yüzden hata verir tam çalışmaz
Haklısınız sonuç fail verdi. Peki bunu düzeltebilir miyiz sizce? Benim bu cihaz normalde arm64 idi ama ben arm olan bir rom kullanıyorum ondan kaynaklabilir mi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220402-085729.png
    Screenshot_20220402-085729.png
    120,2 KB · Görüntüleme: 10

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Haklısınız sonuç fail verdi. Peki bunu düzeltebilir miyiz sizce? Benim bu cihaz normalde arm64 idi ama ben arm olan bir rom kullanıyorum ondan kaynaklabilir mi?
Mimariden kaynaklandığını sanmıyorum ama çoğu uygulama artık arm64'e göre hazırlanıp testleri yapılıyor. Tavsiyem arm64 mimarili rom'a geçmeniz. Şu modülü magisk üzerinden kurun sorun muhtemelen çözülür;
Kullandığınız magisk sürümü 24 olmalı yoksa işe yaramaz ayrıca ayarlardan zygisk ve enforce seçenklerini etkinleştirin ardından tekrar güvenlik doğrulaması yaptırın pass yazması gerek

rcpnl64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Meraklı
Cihazım
GM5 Plus d
Konular
6
Mimariden kaynaklandığını sanmıyorum ama çoğu uygulama artık arm64'e göre hazırlanıp testleri yapılıyor. Tavsiyem arm64 mimarili rom'a geçmeniz. Şu modülü magisk üzerinden kurun sorun muhtemelen çözülür;
Kullandığınız magisk sürümü 24 olmalı yoksa işe yaramaz ayrıca ayarlardan zygisk ve enforce seçenklerini etkinleştirin ardından tekrar güvenlik doğrulaması yaptırın pass yazması gerek
Yani illaki android 8 olacak. Peki android 7.1.2 için var mıdır hocam?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220402-151821.png
    Screenshot_20220402-151821.png
    73,7 KB · Görüntüleme: 7

rcpnl64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Meraklı
Cihazım
GM5 Plus d
Konular
6
Hocam safetynet i riru ile kurmayı başardım ama magisk ile kurup cihazı tekrar başlattığımda "google play hizmetleri durdu" diyor sürekli. Bu hata bildirim telefonu kullanamayacak kadar sık geldiğinden kapattım safetynet ve riruyu. Ne yapmamı önerirsiniz?

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Hocam safetynet i riru ile kurmayı başardım ama magisk ile kurup cihazı tekrar başlattığımda "google play hizmetleri durdu" diyor sürekli. Bu hata bildirim telefonu kullanamayacak kadar sık geldiğinden kapattım safetynet ve riruyu. Ne yapmamı önerirsiniz?
Bilgim yok maalesef modülü kurduktan sonra belki play hizmetleri verilerini temizleyip durdurursanız sorun çözülebilir

rcpnl64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Meraklı
Cihazım
GM5 Plus d
Konular
6
Bilgim yok maalesef modülü kurduktan sonra belki play hizmetleri verilerini temizleyip durdurursanız sorun çözülebilir
Veri temizlemesine izin vermiyor. Ama bir gelişme var. Basic integrity pass diyor. Şimdi ise cts profile yi pass yapmak var. 😅

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220402-192332.png
    Screenshot_20220402-192332.png
    116,1 KB · Görüntüleme: 6

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Veri temizlemesine izin vermiyor. Ama bir gelişme var. Basic integrity pass diyor. Şimdi ise cts profile yi pass yapmak var. 😅
Uygulamaları yöneten türünden bir uygulamayla veriyi temizleyebilirsiniz bu işlem için 3c toolbox kullanıyorum. Modülü yüklemenize rağmen fail diyorsa bilmiyorum

rcpnl64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Meraklı
Cihazım
GM5 Plus d
Konular
6
Uygulamaları yöneten türünden bir uygulamayla veriyi temizleyebilirsiniz bu işlem için 3c toolbox kullanıyorum. Modülü yüklemenize rağmen fail diyorsa bilmiyorum
Hocam ne uğraştırıcı bir şey bu ya. İnternette araştırıyorum dosdoğru çözümü yok. Şaşkınım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220404-130830.png
    Screenshot_20220404-130830.png
    155,8 KB · Görüntüleme: 7

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Hocam ne uğraştırıcı bir şey bu ya. İnternette araştırıyorum dosdoğru çözümü yok. Şaşkınım.
Magisk sürümünüz v23 olmalı ya da ayarlardan zygisk kapatmanız gerek

Üst Alt