Custom Rom Yükleme Hatası

Mert38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert Alperen
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
5
TWRP ile LineageOS yüklemek istedim. Global ROM vardı üstünde. Bütün Data, cache, dalvik, system vb. temizledim vekuruluma geçtim. Kurarken Error Code: 7 adlı hata veriyor. Hatanın telefona yanlış Rom atmaktan kaynaklı olduğunu, kullanıcı yanlış Rom yüklemesin hata verdiriyormuş TWRP. Fakat Romu buradan aldım ve kullananlar da var. Nerede hata yaptım acaba?

Bütün Wipe' ları yaptığım için Stock Rom da gitmiş. Fastboot' dan en güncelini yükledim. 7.0 oldu. önceden 6xx' di. TWRP falan da gitti ve Mi logosunun altında Bootloader Unlock yazısı .çıkmaya başladı. Cihaz düngün çalışıyor fakat Android 7.0 Mi5 için Rom, Root v.b çıktı mı?

Herkese iyi forumlar diliyorum. Kolay gelsin.

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Hocam öncelikle lineageos ve gapps dosyasını telefon hafızasına atın adımları sırasıyla yaparsan kesinlikle sorun yaşayacağını sanmıyorum cihazına uyumlu rom dosyası olduğundan ve twrp olduğunu varsayarak anlatıyorum;
İlk önce wipe---->advanced wipe---->1,2,3,5 bunlara tik koy sonra aşağıdan wipe yazısından kaydır. Sonra ana ekrana gel install--->Rom dosyasını seç(.zip uzantılı olacak sakın çıkartma zipten) sonra sana soracak flaşla seçeneğini kaydır sonra önünde wipe caching dalving data gelecek ona bas tekrar ana ekrandan install--->gapps dosyasını seç flaşla sonra tekrar wipe 'a bas en son reboot system now basacaksın 10-12 dk içinde açılmış olacak cihazın bu kadar ..

Üst Alt