Rom Custom ROM Sonrası Siyah Ekran Sorunu

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Ekran yok ama fastboot moda almayı deneyip fastboot devices yazdığım zaman fastbootta cihazım görünüyor aynı şekilde miflashtan da atabiliyorum rom ama telefon yüklenmiş gibi titriyor sanırım kendini rebootluyor fakat hala ekran gelmiyor işin garip kısmı. Öyleyse ekranda mı sorun var dersiniz
bilmiyorumki ikna olmanız için ne yazmak ya da kaç kişinin daha yazması gerekli. romdan sonra cihaz titriyor çünkü modem yüklemediniz recovery ekranına gidiyordur ama ekran olmayınca siz görmüyorsunuz. tekrar fastboota alıp modem yükleyin bu sefer aygıt yöneticisinde takip edin mtp aygıtı ya da note 10 pro olarak gözükürse cihaz açılmış demektir. ekran yine yoksa arıza ekran işte.. illaki bağlanıp bunlarımı deneyelim :D

Alpertrophy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
6
bilmiyorumki ikna olmanız için ne yazmak ya da kaç kişinin daha yazması gerekli. romdan sonra cihaz titriyor çünkü modem yüklemediniz recovery ekranına gidiyordur ama ekran olmayınca siz görmüyorsunuz. tekrar fastboota alıp modem yükleyin bu sefer aygıt yöneticisinde takip edin mtp aygıtı ya da note 10 pro olarak gözükürse cihaz açılmış demektir. ekran yine yoksa arıza ekran işte.. illaki bağlanıp bunlarımı deneyelim :D
Hocam kaç kere söyledim yahu vallahi billahi anlamıyorum bu işlerden daha birkaç gün oldu bu işlere girişeli hahahaha. Benim acemiliğim tamamen.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam kaç kere söyledim yahu vallahi billahi anlamıyorum bu işlerden daha birkaç gün oldu bu işlere girişeli hahahaha. Benim acemiliğim tamamen.
estağfurullah anlama mecburiyetiniz yok ama inanma zorunluluğunuz mevcut. bu da neden mevcut buraya yazdığınız için.. yol haritası bir üst mesajda yazılı yapın o adımları ortaya çıkar..

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
285

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
285

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
fastboot rom yükle. sorunsuz yüklenince tekrar fastboot a al
modem yükle. işlem bitince cihazı pc den sökme ve aygıt yöneticisini takip et. bir süre sonra cihaz açılınca aygıt yöneticisinde mtp aygıtı ya da redmi note 10 pro diye gözükecektir. bu cihazın sorunsuz açıldığını gösterir. Ama ekran yine yoksa ekran arızalı demektir.. amoled ekranın bozulduğunu bilemezsiniz.

Alpertrophy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
6
fastboot rom yükle. sorunsuz yüklenince tekrar fastboot a al
modem yükle. işlem bitince cihazı pc den sökme ve aygıt yöneticisini takip et. bir süre sonra cihaz açılınca aygıt yöneticisinde mtp aygıtı ya da redmi note 10 pro diye gözükecektir. bu cihazın sorunsuz açıldığını gösterir. Ama ekran yine yoksa ekran arızalı demektir.. amoled ekranın bozulduğunu bilemezsiniz.
Deneyip buraya geri dönüş yapayım öyleyse teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Deneyip buraya geri dönüş yapayım öyleyse teşekkürler.
Bu kez miuirom sitesinden 10 Pro/Max MIUI13 India Stock Romu yüklüyorum hiç denememiştim. Aynı şekilde modemi de 10 Pro/Max modelinde yükleyeceğim. Bakalım bi değişiklik olacak mı

Son düzenleme:
Üst Alt