Yardım Custom rom nasıl yüklerim

Murat 61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
RN11, RN8
Konular
39
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global V12.5.2 kararlı
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Herkese merhaba. Redmi note 8 cihazıma eu rom yükleyeceğim, yarın 168 saat bitecek ve kilidi açacağım. Ama nasıl kuracağımı bilmiyorum ama TWRP yüklemeyi biliyorum. Nasıl kuracağımı yapan hocalarım anlatabilir mi? Şimdiden teşekkürler

Enes67777

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Resmi niye 5
Konular
9
Hocam ben twrp üzerinden kurmak istedim ama dosya isimleri karışıktı başka sürümleri de denedim ama düzelmedi. Sonra OrangeFox yükledim sorunsuz kurdum eu romu. Orangefox'un arayüzü daha sade ve kullanışılı. İlk kez rom yükleyenler için daha uygun. Tavsiye ederim
Onu biliyorum ben de zaten orangefox var ama aosp rom yuklicem twrpnin normal sürümünü istiyorlar sorunsuz yüklenmesi için orangefoxtan yükleyince sorun oluyormuş öyle dediler ben şimdi orangefoxtayım nasıl twrpye geçebilirim

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Onu biliyorum ben de zaten orangefox var ama aosp rom yuklicem twrpnin normal sürümünü istiyorlar sorunsuz yüklenmesi için orangefoxtan yükleyince sorun oluyormuş öyle dediler ben şimdi orangefoxtayım nasıl twrpye geçebilirim
Orangefox ile recovery ekranında iken telefonunuz ve rom için gerekli olan TWRP yi yukleyin,

Sistemi başlatmadan recovery ekranına dönün ve TWRP kalıcı olması için magisk yukleyin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Not: Orangefox ekranında iken TWRP yi
TWRP ekranında iken orangefox'u rahatlıkla yükleyebilirsiniz.
Yeter ki TWRP sistem ve Android ile uyumlu olan seçilsin

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt