Soru Custom Rom kullanan üstadlar içeri :)

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Eşime ve kendime mi 9 aldık birer adet.şimdi bunlarda global rom yüklü.eskiden beridir hep çin romları daha iyi olmuştur global roma göre.kulaklık sesinin daha yüksek olması,pil ömrünün daha iyi olması gibi.son 7-8 ay oneplus 6 kullandığım için biraz uzak kaldım.Bootloader açıp xiaomi.eu romu kurayım mı cihazlara ya da başka önerebileceğiniz custom varmıdır? Yoksa artık herkes uğraşmayı bıraktı ve global mi kullanıyor :) ?

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Eşime ve kendime mi 9 aldık birer adet.şimdi bunlarda global rom yüklü.eskiden beridir hep çin romları daha iyi olmuştur global roma göre.kulaklık sesinin daha yüksek olması,pil ömrünün daha iyi olması gibi.son 7-8 ay oneplus 6 kullandığım için biraz uzak kaldım.Bootloader açıp xiaomi.eu romu kurayım mı cihazlara ya da başka önerebileceğiniz custom varmıdır? Yoksa artık herkes uğraşmayı bıraktı ve global mi kullanıyor :) ?
Merhaba mi 8 de eu rom kullanan biri olarak mi 9a geçtim ve yaklasik 200 saatim kaldı kilidin açılmasına direk eu roma geçeceğim sabırsızlıkla bekliyorum daha ne diyeyim :)

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Cihazlar hayırlı olsun hocam güle güle kullanın :)
Bence hemen şimdiden boatloder için başvuru yapın. Süre saymaya başlasın. Sonra eu en mantıklı seçim benm kişisel görüşüm :)

Oyla:

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Hocam bence son tümce yanlış. Herkes uğraşmayı bırakıp global rom kullanmıyor :D :D :D

Oyla:

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
Eu rom kullanan arkadaslar kendi kisisel goruslerinizi yani global ile arasindaki farklarida yazarsaniz bende cok mutlu olurum :)

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Cihazlar hayırlı olsun hocam güle güle kullanın :)
Bence hemen şimdiden boatloder için başvuru yapın. Süre saymaya başlasın. Sonra eu en mantıklı seçim benm kişisel görüşüm :)

teşekkür ederim :) şimdi başlatıyorum işlemleri.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

vakit ayırıp cevap yazdığınız için teşekkür ederim.Demekki eski adet devam ediyor :) çin romu > global rom :D

Oyla:

Baris199251

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
12
Hayirli olsun öncelikle güle güle kullanın. Ben Mi cihaz kullanmaya başladığım ilk gunden beri hicbir zaman globalde kalmadım, çünkü Çin sürüme gore geride kalıyor. Gelen bütün yenilikler önce Çin sürüme gelip daha sonrasinda globale geliyor yavaş yavaş. Custom romlarda eu iyidir, tabi farklı custom romlarda mevcut bunlar forumda mevcut bir an önce zaman kaybetmeden hemen açıp geçin :D:D

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Hayirli olsun öncelikle güle güle kullanın. Ben Mi cihaz kullanmaya başladığım ilk gunden beri hicbir zaman globalde kalmadım, çünkü Çin sürüme gore geride kalıyor. Gelen bütün yenilikler önce Çin sürüme gelip daha sonrasinda globale geliyor yavaş yavaş. Custom romlarda eu iyidir, tabi farklı custom romlarda mevcut bunlar forumda mevcut bir an önce zaman kaybetmeden hemen açıp geçin :D:D

Tesekkur ederim :) 360 saatlik surenin bitmesini bekliyorum.Çin romu her zaman daha onde bu yuzden custom romlar cin tabanli romlar uzerine kuruluyor

Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver