Sohbet Custom rom arama ekranı

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
En son hazırlamış olduğum temayı test etmesi için Save_Mi hocam gönderdim ve kullandığı romdan kaynaklı ya da güncel romlarda böyle bir değişiklik olup olmadığını bilmek için aynı ekrana sahip custom rom kullananlardan ricam arama tuşları kısımdan ekran görüntüsü alıp ( arama ekranındaki numaraları silip) ekran görüntüsü ve telefon modeli + miui sürümü bilgisi paylaşabilir mi.

Kullandığım Telefon Modeli: Redmi Note 7
Miui Sürümü : Eu Rom / 12.53.

Sistem Varsayılan Arama Ekranı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kullanmış olduğum arama tuşu olması gereken bu şekilde.

Save_Mi hocamın atmış olduğu ekran görüntüsü.

Kullanınlan Cihaz: mi 11 lite
Custom rom : 12.5.6

Sistem varsayılan arama ekranı.

temayı uyguladıktan sonraki hali.

Son düzenleme:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam note 6 pro android 10 miui 12.6 beta kullanıyorum redmi note 7 portu rom kesinlikle güncel cihazlarda ve romlarda arama butonu değişmiş.
Konu dışı olucak ama miui temaları çok güzel fakat garip bi sorun yaşadım varsayilan temada bildirimler tıkır tıkır geliyor fakat MİUİ THEMES grubunu bilirsiniz ordan indirdiğim temaları kullanırken bildirimler çok geç geliyor yada gelmiyor belki bunun hakkında bi bilginiz vardır diye eklemek istedim.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Tam olarak ne yapılması gerektiğini anlayamadım hocam. Sizin temanız uygulayıp arama ekranından SS atmamız mı gerekli?
Hayır hocam. Bilmek istediğim yeni güncel custom romlarda aşağıdaki gibi mi arama tuşu onu öğrenmek istiyorum.
Güncel custom romlarda aşağıdaki gibiyse tüm 3. parti temalarda sorun olacak bir durum.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hayır hocam. Bilmek istediğim yeni güncel custom romlarda aşağıdaki gibi mi arama tuşu onu öğrenmek istiyorum.
Güncel custom romlarda aşağıdaki gibiyse tüm 3. parti temalarda sorun olacak bir durum.

Tamamdır, şimdi anladım hocam. Uzun zamandır güncelleme yapmadığım için bende halen eskisi gibi. Güncelleme yaptığımda tekrar bilgi veririm mutlaka.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Hocam note 6 pro android 10 miui 12.6 beta kullanıyorum redmi note 7 portu rom kesinlikle güncel cihazlarda ve romlarda arama butonu değişmiş.
Konu dışı olucak ama miui temaları çok güzel fakat garip bi sorun yaşadım varsayilan temada bildirimler tıkır tıkır geliyor fakat MİUİ THEMES grubunu bilirsiniz ordan indirdiğim temaları kullanırken bildirimler çok geç geliyor yada gelmiyor belki bunun hakkında bi bilginiz vardır diye eklemek istedim.

Ekran görüntüsü için teşekkürler hocam.
Bildirim sorunu temalar ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Temalarda sadece bildirim arka plan dosyaları eklendir. Geri kalan yerler sistemden aldığı için böyle bir sorun olmaz.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Tamamdır, şimdi anladım hocam. Uzun zamandır güncelleme yapmadığım için bende halen eskisi gibi. Güncelleme yaptığımda tekrar bilgi veririm mutlaka.
Çok teşekkür ederim hocam. Benimde kullandığım rom güncellemeyi kestiği için sürekli her güncellemede sistem değişikliğinden dolayı böyle tuaf durumlar oluşuyor.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Çok teşekkür ederim hocam. Benimde kullandığım rom güncellemeyi kestiği için sürekli her güncellemede sistem değişikliğinden dolayı böyle tuaf durumlar oluşuyor.
Şimdi güncelledim hocam. OneOS sürüm 21.10.3 ve çağrı ekranındaki buton halen eski stil.

Üst Alt