Yardım CURTANA china rom bulamiyorum

Jackob

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Note 9s
Konular
3
İyigunler Forum kullanicilari
Daha once kullandigim xiaomi cihazlarinda her zaman çin romu kullandim vanilla ve daha akici oldugu icin note 9s kullaniyorum suan baktigim her sitede global hindistan yada rusya var çin yazilimini bulmamin bi yolu varmi ?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Port Romlara Bakabilirsiniz China 12.5 Stabil Sürüm PORT Bulabilirseniz Yükleyebilirsiniz.

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
Hocam xiaomi.eu rom resmi olarak varmis yukledim suan memnunum gayet stabil
ben de aradım ama bulamadım. benim telefon sanki note 9s'in özürlü doğmuş hali gibi. hiçbir rom akıcı değil. milletin ağzının suyunu akıtarak ballandıra ballandıra anlattığı hiçbir romu aynı hissiyatla kullanamadım. aynı özellikler aynı donanım aynı isim ama nedense benim telefon verem. çin romu aradım ama onu da bulamadım. link varsa atabilir misin ben de deneyeyim.
Rica Ederim Hocam. Ben Buldum ancak Gapps mevcut romun içinde Öyle Portlamışlar
hocam rica etsem sizden de link alabilir miyim dediğiniz roma ait.

Jackob

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Note 9s
Konular
3
ben de aradım ama bulamadım. benim telefon sanki note 9s'in özürlü doğmuş hali gibi. hiçbir rom akıcı değil. milletin ağzının suyunu akıtarak ballandıra ballandıra anlattığı hiçbir romu aynı hissiyatla kullanamadım. aynı özellikler aynı donanım aynı isim ama nedense benim telefon verem. çin romu aradım ama onu da bulamadım. link varsa atabilir misin ben de deneyeyim.

hocam rica etsem sizden de link alabilir miyim dediğiniz roma ait.

Burdan son surumu indirebilirsin kardesim kullandigim gunden beri kusursuz calisiyor gayet stabil sarji iyi ve pubgde takilma olmuyor Cok fazla rom kurdum masik premium biraz iyiydi ama kamerada sorunlar vardi bu romu kullanmani oneririm

Üst Alt