Satıldı CS:GO - ★ Navaja Bıçağı | Kuzey Ormanı

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Sanırım set olarak kastettiniz. :D
Ama kelebek üzerine bıçak yok. Daha doğrusu, kelebeğin animasyonu bitiriyor beni.

Ben çıkartmadım hocam. :D Çıkartmaya çalışırsam bu şansım incir diker ocağıma. Gold Nova 4'den Silver'a kadar düşmüştüm şimdi yine yükseldim Gold Nova 2'ye.
Steam hesabınızı verin isterseniz ekleyeyim. Malum karantina günlerinde iyi oluyor, bir de yeni kasa geldi düşürmeye çalışıyorum. Hemen satacağım iyi para ediyor. :D
Yok hocam hayal et tam shorttasin flaslayip ak ile giriyorsun bam bam bam 3 kill sonra o bayoneti cekip bunny yaparak CT iniyorsun bam 1 kill daha shorta dönüyorsun geri tam defuse ederken bam kafadan 1 kill daha sonra o bayoneti çekmenin verdiği keyif muazzam

Aynı şey awp içinde geçerli adamların hepsi longda tek tek hepsini öldürüyorsun bı tanesini vur karambiti çek bı tane daha vur karambiti cek

Off canım cekti telefonu satıp bayonet alçam şimdi :D

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Yok hocam hayal et tam shorttasin flaslayip ak ile giriyorsun bam bam bam 3 kill sonra o bayoneti cekip bunny yaparak CT iniyorsun bam 1 kill daha shorta dönüyorsun geri tam defuse ederken bam kafadan 1 kill daha sonra o bayoneti çekmenin verdiği keyif muazzam

Aynı şey awp içinde geçerli adamların hepsi longda tek tek hepsini öldürüyorsun bı tanesini vur karambiti çek bı tane daha vur karambiti cek
İşte bu çok iyi. :D Ama attığım o flash aleyhime işliyor. haha--haha--
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Off canım cekti telefonu satıp bayonet alçam şimdi :D
haha--haha--

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
İşte bu çok iyi. :D Ama attığım o flash aleyhime işliyor. haha--haha--
Hocam shortta iken merdivenlerden 2.ye gelin iki adım sağa atın zıplayarak duvarın üstünden flaşı atıp adamı vurarsiniz bu 1. Seçenek diğeri ise 1. Merdivene gelip CT üstündeki duvardan flaşı sektirin ctye atlayıp oradan da girebilirsiniz milyon tane taktik var :)

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Hocam shortta iken merdivenlerden 2.ye gelin iki adım sağa atın zıplayarak duvarın üstünden flaşı atıp adamı vurarsiniz bu 1. Seçenek diğeri ise 1. Merdivene gelip CT üstündeki duvardan flaşı sektirin ctye atlayıp oradan da girebilirsiniz milyon tane taktik var :)
O taktikleri uygulamak için kol lazım hocam. :D 1.4K süre var ama Silver'dan farkım yok.

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
O taktikleri uygulamak için kol lazım hocam. :D 1.4K süre var ama Silver'dan farkım yok.
Bende çift keleşi gördüm sonra pc rahmetli olunca 2 senedir oynamıyorum :) hocam bir de ben şuna inanıyorum csgo da yavaş oynamayacaksın hızlı hızlı girince o aksiyon ve kalbinin kan pompalayışı ile birlikte vuruyorsun adamları zaten :D

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Bende çift keleşi gördüm sonra pc rahmetli olunca 2 senedir oynamıyorum :) hocam bir de ben şuna inanıyorum csgo da yavaş oynamayacaksın hızlı hızlı girince o aksiyon ve kalbinin kan pompalayışı ile birlikte vuruyorsun adamları zaten :D
Bugün ace attığım bir maç vardı. Kalbimin atış hızının 9999bpm olduğunu söyleyebilirim ama kanıtlayamam. :D

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
HiddeNKinG hocam beğenilerde gülen işaret bende mi yok yoksa komple kaldırıldı mı ?

Üst Alt