Haber Crysis Remastered 23 Temmuz'da Çıkacak

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

1 Temmuz'da gerçekleştirilecek tanıtım öncesi Crysis Remastered'ın çıkış tarihi, ekran görüntüleri ve fragmanı Microsoft Store üzerinde sızdı.
Crysis Remastered 23 Temmuz'da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkacak.

Oyunun Microsoft Store üzerindeki tanıtım yazısı:

Crytek'in sunduğu klasik birinci şahıs nişancı oyun; aksiyon dolu oyun tasarımı, korumalı dünyası, daha önce hayranı olduğun nefes kesici ve efsanevi savaşlarıyla geri döndü. Hem de tekrar düzenlenerek yeni nesil donanım ürünleri için optimize edilen grafikleriyle!

Zırhını kuşan: Nanozırhının hızı, gücü, koruma kapasitesi ve görünmezlik özelliğinden yararlanarak, her türlü mücadelede karşılaştığın zorluklara yaratıcı çözümler bulabilirsin.

Adapte ol: Bulunduğun ortam sürekli olarak değiştiğinden, buz kaplı ormanlardan uzaya kadar çeşitli yerlerdeki savaş alanlarına hükmetmek için, taktiklerini koşullara göre adapte et.

Özelleştir: Kapsamlı modüler silah cephanesi, oynama tarzını belirleme konusunda benzeri görülmemiş bir denetim olanağı sağlar. Deneysel olarak kullanabileceğin veya senin için tamamen yeni olan pek çok seçenek sunulur.

Fethet: Diğer oyunculardan ayırt etmekte zorlanacağın düşman YZ karakterler seni oyun tarzını stratejik ve esnek tutmaya iter. Yerçekimsiz ortam gibi yeni zorluklarsa oyuncuların saldıran taraf olmasını ve süreci adımlarıyla yönlendirmesini gerektirir.

Keşfet: Olanaklarla dolu Crysis dünyasında kendi yolunu sen belirle, engelleri yok et, araç kullanmanın tadını çıkar ve çevreyi düşmanlarına karşı kullanarak üstünlük elde et.

Kaynak:

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
aliasaf Reaxionreis oyunlarla aranız iyi gibi şuanlık Beyond Two Souls, Detroit Become Human oynuyorum. Bu oyunlar gibi bildiğiniz oyun var mı böyle güzel?
Beyond Two Souls hikayesi sağlam bir oyun gerçekten benim Önerdiğim Uncharted 4 ve serisi en sevdiğim ve en beğendiğim Hikayesi çok güzel bir oyundur kesinlikle oynamanız gerekiyor

Reaxionreis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Web Geliştiricisi
Konular
9

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Beyond Two Souls hikayesi sağlam bir oyun gerçekten benim Önerdiğim Uncharted 4 ve serisi en sevdiğim ve en beğendiğim Hikayesi çok güzel bir oyundur kesinlikle oynamanız gerekiyor
Teşekkürler hocam, şuan detroit oynuyorum bitirince, beyond bitiricem sonraki oyunum uncharted 4 olsun. :) Çalışmaktan vakit bulamıyorum pek bi yanda PUBG Mobile'da rank kasmam lazım. :D

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Arkadaşlar Pes ve Fifa için önerebileceğiniz joystick var mı ? Uygun olursa sevinirim, bütçem 100 TL civarı.

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Teşekkürler hocam, şuan detroit oynuyorum bitirince, beyond bitiricem sonraki oyunum uncharted 4 olsun. :) Çalışmaktan vakit bulamıyorum pek bi yanda PUBG Mobile'da rank kasmam lazım. :D
Pc varsa bence pubg mobile hiç kasmayın grafikleri hiç iyi bir oyun değil bende pc olsa rank kasacağim tek oyun pubg lite hem grafikleri iyi hemde daha gerçekçi normal pubgden ve mobilden çok daha iyi benim önerimdir

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Arkadaşlar Pes ve Fifa için önerebileceğiniz joystick var mı ? Uygun olursa sevinirim, bütçem 100 TL civarı.

Kendi kullandığım gamepad'i önerecektim 100 TL'ye almıştım 2 yıl önce ama şuan 200 TL olmuş. Hocam benden size tavsiye, biraz daha sabredin para biriktirip iyisini alın gerçekten gamepad'lerin ucuzları aşırı dandik ve çabuk bozuluyor yani şuana kadar 3-4 gamepad değiştirdim dandiklerden onlara verdiğim parayla kaliteli bir şey alırdım. Bu logitech'i 2 yıldır kullanıyorum 100 kere düşürdüm belki sapa sağlam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pc varsa bence pubg mobile hiç kasmayın grafikleri hiç iyi bir oyun değil bende pc olsa rank kasacağim tek oyun pubg lite hem grafikleri iyi hemde daha gerçekçi normal pubgden ve mobilden çok daha iyi benim önerimdir

Hocam baya para yatırdım o yüzden diğerlerini oynamam grafikleride fena değil emülatör olduğu için optimazyon sorunu var biraz ama sarıyor.

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Kendi kullandığım gamepad'i önerecektim 100 TL'ye almıştım 2 yıl önce ama şuan 200 TL olmuş. Hocam benden size tavsiye, biraz daha sabredin para biriktirip iyisini alın gerçekten gamepad'lerin ucuzları aşırı dandik ve çabuk bozuluyor yani şuana kadar 3-4 gamepad değiştirdim dandiklerden onlara verdiğim parayla kaliteli bir şey alırdım. Bu logitech'i 2 yıldır kullanıyorum 100 kere düşürdüm belki sapa sağlam.

Hocam baya para yatırdım o yüzden diğerlerini oynamam grafikleride fena değil emülatör olduğu için optimazyon sorunu var biraz ama sarıyor.
Tercih sizin hocam benide ilk zamanlar sariyordu şimdi hiç zevk almiyorum

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80

Hocam siz Pes ve Fifa dışında kullanıyor musunuz ? Logi cidden kaliteli oluyor, tavsiyeniz için teşekkürler.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular