Soru CrDroid Romu kimler neden kullanıyor?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hız olarak ağzınız açık kalacak ama MIUI arayüzünü seviyorsanız basit gelecektir. Alışmak için zaman vermek gerekiyor :)
Ağız açık kalması bir yana, hızı 3 gündür başımı döndürüyor, aylar sonra ilk kez ağrı kesici aldım:P

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
Birden fazla AOSP ROM denedim. VoWifi ve Cihazı programlı kapatıp açma benim için önemli. Bulunduğum yerde şebeke zayıf, VoWifi hayat kurtarıyor. Cihazımda VoWifi yi en sorunsuz CrDroid de çalıştırabildim. Arayüzün neredeyse tamamı Türkçe. CrDroid tercihimin nedeni bunlar.
Her seferinde MIUI ye geri dönmemin nedeni ise cihazı programlı açma seçeneğinin AOSP larda bulunmaması. Çağrı esnasında ses kaydı harici uygulamalarla çözülüyor ancak MIUI de çağrı kayıtları arasından ses kayıtlarına ulaşmak daha basit.
Cihazı programlı kapatma ve açma konusunda bir çözüm bulabilirsem kesinlikle CrDroid e geçerim.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Crdroid'e yaş sınırı gelmiş galiba... Oysa çok da sevdiğim bir romdu. Neyse büyüyünce kullanırız artık :D
Aksine, sınır genişletildi...ayrıca büyümenize daha çok var, o nedenle elinizi çabuk tutmakda yarar var diyeyim:P

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Size de hayırlı ramazanlar hocam, eğer daha önce AOSP rom yüklemediyseniz ve MIUI ye aşıksanız ve benim gibi kararlı değil ve radikal bir değişiklik yapma niyetinde değilseniz, beğenmeyeceksiniz muhtemelen

Hız olarak ağzınız açık kalacak ama MIUI arayüzünü seviyorsanız basit gelecektir. Alışmak için zaman vermek gerekiyor :)
Ben nerdeyse tüm AOSP romları denedim ve MIUI den gayet başarılı buldum hepsini ancak beni bazıları tatmin etmedi bunu kurduktan sonra 1-2 gün akıcılık ve pil testi yapacağım eğer başarılı olursa bu romu kalıcı olarak kullanırım

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Crdroid Geliştiricisi @neobuddy89 davet ettim forumumuza katılabilir 👍

Son düzenleme:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Crdroid i Note 5 pro ve Note 10 pro cihazlarımda Kullandım Note 10 pro da Pil ve Hız Performansı Mükemmel idi Poco F3 te de Denemek istiyorum yakın zamanlarda Aosp Romlar arasında En sevdiğim İki rom var
Crdroid öbürü de AEX Rom

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Aksine, sınır genişletildi...ayrıca büyümenize daha çok var, o nedenle elinizi çabuk tutmakda yarar var diyeyim:P

hocam romu yükleme çalıştım ancak rom da .bin ile biten ve sadece meta ınf dosyaları var romu nasıl kurabilirim?

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
hocam romu yükleme çalıştım ancak rom da .bin ile biten ve sadece meta ınf dosyaları var romu nasıl kurabilirim?
Twrp' den kurmak için Rom zip uzantılı olması gerekiyor.Yanlış mı indirdiniz acaba?

Üst Alt