Çözüldü couldn't unlock please unlock 168 hours later hatası

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.0.1.0 (QJBMIXM)
Telefon Modeli
Mi 10
Bootloader Kilidi
Kapalı
1 yıl önce yeni Mi 8 lite cihaz almıştım. Mayıs 2020 tarihinde mi unlock videodaki her şey aynı yaptım. herhangi bir sorunu yaşamadan ilk kez mi unlock başarıyla açıldı.
Elimde Mi 10 telefon vardı. mi unlock nasıl yapılır video izledim. her şey doğru yaptım. ilk kez açmayı denedim fakat 168 saat yazısı hata verdi. 7 gün sonra her şey doğru yaptım açmayı denedim. şimdi yine 168 saat veriyor. hesabı çıkış, sim değiştirme vb.. yapmıyorum sadece facebook, youtube, pubg mobile uygulamaları kullanıyorum ayarları bile dokunmadım. bugün mi unlock yapmayı mecburum yakın günde IMEI kayıt kapatılıyor. ne yapmalıyım? ;( ;(

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
1 yıl önce yeni Mi 8 lite cihaz almıştım. Mayıs 2020 tarihinde mi unlock videodaki her şey aynı yaptım. herhangi bir sorunu yaşamadan ilk kez mi unlock başarıyla açıldı.
Elimde Mi 10 telefon vardı. mi unlock nasıl yapılır video izledim. her şey doğru yaptım. ilk kez açmayı denedim fakat 168 saat yazısı hata verdi. 7 gün sonra her şey doğru yaptım açmayı denedim. şimdi yine 168 saat veriyor. hesabı çıkış, sim değiştirme vb.. yapmıyorum sadece facebook, youtube, pubg mobile uygulamaları kullanıyorum ayarları bile dokunmadım. bugün mi unlock yapmayı mecburum yakın günde IMEI kayıt kapatılıyor. ne yapmalıyım? ;( ;(
IMEI kapansa da açabilirsiniz

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Şimdi bir video izledim Sanırım bu İş Huawei gibi olacak Videodaki adam söylüyor Unlock yapamıyor sürekli hata alıyor 3-4 denemenin ardından 168 saat alıyor. 1 hafta sonra tekrar deniyor sürekli error alıyor. İlginç.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Şimdi bir video izledim Sanırım bu İş Huawei gibi olacak Videodaki adam söylüyor Unlock yapamıyor sürekli hata alıyor 3-4 denemenin ardından 168 saat alıyor. 1 hafta sonra tekrar deniyor sürekli error alıyor. İlginç.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Videoyu izledim. farklı sürüm mi unlock araç indirip kilidi açtığı gördüm. hocam ilk her şey doğru yaptım fakat 168 saat hata aldım. 7 gün sonra ikinci mi unlock açmayı denedim. yine 168 saat hata aldım (şaka gibi) yarın denedim. 157 saat yazısı hata aldım. video bahsettiği 2.x ve 3.x sürümler araç kullanılarak kilit açıyor. şans mı? kesin açılır mı?
eski sürümler linkin varmı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

IMEI kapansa da açabilirsiniz
Bilgi verdiğini için teşekkürler. yıllarca önce kişi biri "IMEI kapatılmış olan cihazlar mi unlock açılmaz" söylemiş. o yüzden konu açmayı istedim. cevap verdin ilk kez mi unlock açmak için yanlışlıkla geliştirici seçeneklerde mi unlock başvur yaptım. sim çıkartma, fabrika sıfırlama, temizleyici uygulama vb.. kullanması zor.

Son düzenleme:
Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Videoyu izledim. farklı sürüm mi unlock araç indirip kilidi açtığı gördüm. hocam ilk her şey doğru yaptım fakat 168 saat hata aldım. 7 gün sonra ikinci mi unlock açmayı denedim. yine 168 saat hata aldım (şaka gibi) yarın denedim. 157 saat yazısı hata aldım. video bahsettiği 2.x ve 3.x sürümler araç kullanılarak kilit açıyor. şans mı? gerçek mi?
eski sürümler linkin varmı?
hata değil o hocam o süreyi bekliyeceksiniz mecburen süre bittilten sonra deneyin açarsınız

Oyla:

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Arkadaşlar sorunu çözüldüm: 7 gün kadar ayarları, mi hesabı vb.. dokunamıyorum. 7 gün sonra fastboot modu geçip başarıyla kilit açıldı.

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım