Çözüldü Couldn't unlock 168 hours .Yok mu çözümü

ahmetturkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 11.0.6 Global
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar selamun aleykum. Redmi note 8 pro var elimde 2 tane. Biri kardeşimin.. Root atmaya karar verdik. Ve İlkinde başarılı oldum. Diğerindede aynısını yaptım fakat Bootloader kilidini acmaya calışırken Couldn't unlock hatası verdi. Beklemem mi gerekiyo illa. Yok mu bi cözümü. Galiba hata şundan kaynaklaniyor olabilir.Kardesim mi şifresini unuttu ve degistirdi. Uzerine format. . .s. Yardım
Bu arada oem kilidi, usb ayiklama vs bunlarda sıkıntı yok

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Aleyküm selam hocam, Xiaomi güvenlik amaçlı ilk defa kilidi açarken 72,180 veya 720 saat beklemeniz gerektiği belirtiliyor. Bu süreyi beklemekten başka bir çözüm yok maalesef.

Oyla:

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Aleyküm selam hocam, Xiaomi güvenlik amaçlı ilk defa kilidi açarken 72,180 veya 720 saat beklemeniz gerektiği belirtiliyor. Bu süreyi beklemekten başka bir çözüm yok maalesef.
peki, 1 yıl önce yeni Mi 8 lite cihaz almıştım. Mayıs 2020 tarihinde mi unlock videodaki her şey aynı yaptım. ilk kez açıldı.
Elimde Mi 10 telefon vardı. mi unlock nasıl yapılır video izledim. her şey doğru yaptım. ilk kez açmayı denedim, 168 saat yazısı hata verdi. 7 gün sonra her şey doğru yaptım açmayı denedim. şimdi yine 168 saat veriyor. hesabı çıkış, sim değiştirme vb.. yapmıyorum sadece facebook, youtube, pubg mobile uygulamaları kullanıyorum ayarları bile dokunmadım. yakın günde IMEI kayıt kapatılıyor. ne yapmalıyım? ;(;(

Oyla:

fppwolf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alican
Cihazım
not 8 pro
Konular
0
abi bendede 143 hours lader yazıyor

Oyla:
Üst Alt