Yardım Corvus os ve evolution x rom kurucam ama joyuse için bulamadım

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
İlk defa duydum hocam custom romda bende hızlı şarj kullanıyordum orjinal şarj aleti ile öyle bir şey olmadı Anakart destekliyor sizin cihaz o yüzden kutu içeriğine ekliyorlar hocam.
Üstadım peki son olarak şimdi dün kurdum pilin performansını anlamam için 1 hafta kullan otursun anlarsın diyolar doğru mudur ? MIUI de 15 saat ekran süresi aldım. Tabi bu farklı. Şarjdan çıkardığım gibi 99 a düştü.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Üstadım peki son olarak şimdi dün kurdum pilin performansını anlamam için 1 hafta kullan otursun anlarsın diyolar doğru mudur ? MIUI de 15 saat ekran süresi aldım. Tabi bu farklı. Şarjdan çıkardığım gibi 99 a düştü.
Android 11 Romlarda Şarj Süresi Azaldı tabi ama 10 saate yakın alabilirsiniz oyun ile beraber geriside kullanıma bağlı

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Android 11 Romlarda Şarj Süresi Azaldı tabi ama 10 saate yakın alabilirsiniz oyun ile beraber geriside kullanıma bağlı
Bugün aldığım süre fullden şuana %16 ve 8 saat ekran süresi. Felaket durumda pil. 15 saatten bu noktaya hiç beklemiyordum. Bunun dışında agni kernel kurmak istiyorum. Ama ilk olucak. Rica etsem link atar mısınız android 11 corvus 16.0 romu yüklü redmi note 9 pro icin

Üst Alt