Yardım Corvus os ve evolution x rom kurucam ama joyuse için bulamadım

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Siz yardimsever insanlara tekrar selamlar. Yeni bı cihaz alicaktim ama son bir şans vermek istedim telefona. Oyunlarda performans alamıyorum. Bu yüzden corvus os ve evolution x adında iki romun kernellerle birlikte çok etkili olduğunu araştırdım. Cihazım redmi note 9 pro Joyuse. Sitelerine baktığımda mitaol falan yazıyor ama joyuse yazmıyor. Yardımcı olur musunuz ? Ya da farklı bir custom rom öneriniz varsa note 9 pro oyun performansı için harika olur

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Miatool Kurabilirsiniz. Note 9s/9Pro ikisine de uyumlu demektir Miatool. Android 10 kurmanızı tavsiye ederim bir de agni kernel miatool var ise kurun tam performans alırsınız

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Miatool Kurabilirsiniz. Note 9s/9Pro ikisine de uyumlu demektir Miatool. Android 10 kurmanızı tavsiye ederim bir de agni kernel miatool var ise kurun tam performans alırsınız
Çok teşekkürler evet. Ben bu arada corvus indiriyorum şuan. Agni kernel yabancı oyun yayıncıları perfect combo diye öneriyor. Bu arada sitesinden indiriyorum yazdığınız geç gördüm. Buradan indir dedim inmek üzere. En üstteki şuan iniyor. Ama yanda redmi yazmıyor. Miatoll olan yerden geldim buraya doğru mu yoksa redmi yazanın en son versiyonunu mu indirmeliyim ? Ya da sizinkini
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-17-16-34-47-556_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-05-17-16-34-47-556_com.android.chrome.jpg
    332,7 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Çok teşekkürler evet. Ben bu arada corvus indiriyorum şuan. Agni kernel yabancı oyun yayıncıları perfect combo diye öneriyor. Bu arada sitesinden indiriyorum yazdığınız geç gördüm. Buradan indir dedim inmek üzere. En üstteki şuan iniyor. Ama yanda redmi yazmıyor. Miatoll olan yerden geldim buraya doğru mu yoksa redmi yazanın en son versiyonunu mu indirmeliyim ? Ya da sizinkini
Verdiğim linkteki romu indiriniz

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Üstad romu telefona indirip SD karta taşıdım. Corvus indirdim. Twrpde install dediğimde rom gözükmedi. Zip ve image yazıyor ya sağ altta ikisinede baktım yoktu. Pcye attım SD karttan baktım JAR ve beyaz dosya olarak gözüküyordu ama boyutu yine aynı 1.5 GB. SD kartım mikro SD 7 yıldan fazla acaba bundan olmuş olabilir mi ?

Pcde bu şekilde gözüküyordu SD karttan attığımda ve kendi sitesinden indirdiğim romda oradaki miatoll olan 3.

Ekli dosyalar

• IMG_20210518_022620_944.jpg
    IMG_20210518_022620_944.jpg
    169,2 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_2021-05-17-16-34-47-556_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-05-17-16-34-47-556_com.android.chrome.jpg
    332,7 KB · Görüntüleme: 10

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Üstad romu telefona indirip SD karta taşıdım. Corvus indirdim. Twrpde install dediğimde rom gözükmedi. Zip ve image yazıyor ya sağ altta ikisinede baktım yoktu. Pcye attım SD karttan baktım JAR ve beyaz dosya olarak gözüküyordu ama boyutu yine aynı 1.5 GB. SD kartım mikro SD 7 yıldan fazla acaba bundan olmuş olabilir mi ?

Pcde bu şekilde gözüküyordu SD karttan attığımda ve kendi sitesinden indirdiğim romda oradaki miatoll olan 3.
Enteresan verdiğim linkten indirdinizmi evoyu

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Enteresan verdiğim linkten indirdinizmi evoyu
Üstad corvus indirmeye karar verdim. Kendi sitesinden indirdim doğru olanı. Eğer corvus yukleyemezsem Evo denicem. Sizin verdiğiniz link redmi note 9 pro için son sürüm mu acaba

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Üstad corvus indirmeye karar verdim. Kendi sitesinden indirdim doğru olanı. Eğer corvus yukleyemezsem Evo denicem. Sizin verdiğiniz link redmi note 9 pro için son sürüm mu acaba
Hayır ama son sürüm android 10 Şimdilik android 11 tavsiye etmem ama tabi ki karar sizin

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Hayır ama son sürüm android 10 Şimdilik android 11 tavsiye etmem ama tabi ki karar sizin
Üstad ben kurdum corvusu performansı çok güzel. Ancak mesela ekran köşelerine değince oyunda paneller açılıyor. Ayarlarda bulamadım yok sanırım panelleri kitleyemiyorum. Bunun için program var mı ? Son olarak bı arkadasim custom rom kullanıyorsan hızlı şarjını kullanma anakartini yakarsın telefon dedi doğru mu bu ? Rn9pro nün orijinal 30v şarjını kullaniyorum

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Üstad ben kurdum corvusu performansı çok güzel. Ancak mesela ekran köşelerine değince oyunda paneller açılıyor. Ayarlarda bulamadım yok sanırım panelleri kitleyemiyorum. Bunun için program var mı ? Son olarak bı arkadasim custom rom kullanıyorsan hızlı şarjını kullanma anakartini yakarsın telefon dedi doğru mu bu ? Rn9pro nün orijinal 30v şarjını kullaniyorum
İlk defa duydum hocam custom romda bende hızlı şarj kullanıyordum orjinal şarj aleti ile öyle bir şey olmadı Anakart destekliyor sizin cihaz o yüzden kutu içeriğine ekliyorlar hocam.

Üst Alt