Contacts problemi

cankul

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Merhaba, Xiaomi Mi3 telefonumu yeni aldım. Çin'de kullanıyorum fakat singapur rom yükledim google play servisini kullanabilemek için buraya kadar her şey normal. Telefon gayet güzel ve akıcı fakat kişilerimdeki telefonları aktaramıyorum. Google sync yapmama rağmen facebook adresleri, email adresleri contacts listesinde görülürken telefon numaralarının çok küçük bir kısmını görebiliyorum. 

Sim kartta kaydettiğim telefon numaralarını nasıl contacts listesine aktara bilirim yardımcı olursanız sevinirim. 

Teşekkürler

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
Cvp: Contacts problemi

Rehber Özellikler Diğer ayarlar kullanılan hafıza tarzı bısey olcak oradan googleyi seç google dende rehbere girip guruplandırılmış kısı varmı bunlara bak

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Cvp: Contacts problemi

cankul pid=3880 dateline=1403503481' Alıntı:
Merhaba, Xiaomi Mi3 telefonumu yeni aldım. Çin'de kullanıyorum fakat singapur rom yükledim google play servisini kullanabilemek için buraya kadar her şey normal. Telefon gayet güzel ve akıcı fakat kişilerimdeki telefonları aktaramıyorum. Google sync yapmama rağmen facebook adresleri, email adresleri contacts listesinde görülürken telefon numaralarının çok küçük bir kısmını görebiliyorum. 

Sim kartta kaydettiğim telefon numaralarını nasıl contacts listesine aktara bilirim yardımcı olursanız sevinirim. 

Teşekkürler

Hocam rehber içerisine girdiğinizde menü tuşunda basın ve import/export contacts seçeneğine tıklayın. SIM kart kişilerinizi telefona aktarabileceğiniz seçeneği göreceksiniz. Bir diğer seçenek ise gmail rehberinize girip kişileri vcf formatında dışa aktarıp bu vcf dosyasını telefona kaydetmek. Rehber ayarlarındaki import/export seçeneği ile vcf dosyasındaki kişileri telefona alabilirsiniz.

Üst Alt