Yardım Çok şaşırtan miRoom şarj performansı..

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
45 gündür Eu beta, masik, eu stabil arası gezdim durdum miroom' a çok ön yargılıydım ama şarj süresi beni mest etti diyebilirim ve çok stabil kamera sorunu vs yaşamadım kısacası bayıldım bu rom'a tavsiye ederim..

Not: en son telefonu ilk aldığımda 2 gün şarjı gitmişti..

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
MiROOM candır party~~:$ Aldığınız sürede çok iyi. Allah SOT'unuzu düşürmesin angel~~
Çok sağolun hocam geçerken çok ön yargılıydım herkes portre modu ve kameradan galeriye geçişte sorunlar olduğunu yazmıştı pil performansı beni kalbimden vurdu ve diğer kullanıcıların yaşadığı sorunları yaşamadım çok şükür şans mı desem bilemedim açıkcası..

Oyla:

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 11 LE
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
45 gündür Eu beta, masik, eu stabil arası gezdim durdum miroom' a çok ön yargılıydım ama şarj süresi beni mest etti diyebilirim ve çok stabil kamera sorunu vs yaşamadım kısacası bayıldım bu rom'a tavsiye ederim..

Not: en son telefonu ilk aldığımda 2 gün şarjı gitmişti..

Kesinlikle haklısın kardeşim, birkaç gündür forumda soranlara bende tavsiye ediyorum MiRoom'u. ayrıca sevdiğim yegane özelliği de, kurulum yaparken mi hesabından dolayı kilitlenmemesi. (cihazda mi hesabı kuruluyken, birçok miui tabanlı romda twrp den format data yada diğer silme işlemlerini yapıp rom kurduktan sonra, cihazın ilk açılış ekranındaki wifi ve mi hesabı şifresi isteyen ekran)

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Çok sağolun hocam geçerken çok ön yargılıydım herkes portre modu ve kameradan galeriye geçişte sorunlar olduğunu yazmıştı pil performansı beni kalbimden vurdu ve diğer kullanıcıların yaşadığı sorunları yaşamadım çok şükür şans mı desem bilemedim açıkcası..
"Şans mı desem" demişsiniz. İşin bu yanı çok kritik bence, çünkü bazen öyle bir SOT alabiliyoruz ki cihazımızla bir daha o süreyi almak çok zor oluyor. İnsan en tepeyi gördümü sürekli her seferinde o performansı tekrar almak istiyor, alamayınca da takıntı haline geliyor. En azından benim için bu geçerli. Umarım sizin performans sürekli böyle devam eder haha--

Oyla:

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
Hocam dediğim gibi 45 gündür hergün rom değiştiriyorum illa bir şey eksik oluyordu mesela masik de magisk ile Dolby çalışmadı memnun kalmadım eu beta da takılmalar yaşadım ana ekranda kaydırırken eu stabil fena değildi derken pazar gecesi çok övülen RevOS deneyecektim mesajlarımda mevcut download edemedim rom'u hatta bazı arkadaşlardan rica ettim drive yada yandex'inde olan varsa link atabilir mi diye?.. sonra cevap alamadım (geç aldım) bi de bunu deneyeyim dedim şu an aşırı memnunum böyle gitsin rom değişmeyi bırakın güncelleme bile yapmam açıkcası giggle~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hiç şarj etmediğinize emin misiniz ? İşaretli kısma girip ayrıntılar seçip o kısmında görüntüsünü atın hocam.

Stoya hocam sizi inandırmak güç anlaşılan buyrun hiç şarj etmedim cihazımı.. inanmanız için başka yapmam gereken birşey varsa çekinmeden yazabilirsiniz :P:D buyrun ayrıntılar;

Stoya hocam mesajlar birleştiği için bildirim gelmedi sanırım istediğiniz ekran görüntüsünü atmış bulunmaktayım.
hayırlı geceler..

Son düzenleme:
Oyla:

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
21
Lkt tweaksla kullandigim halde boyle bir ekran suresi ne gordum ne duydum ki hemen hemen full mobil ag kullanmissiniz masallah, gerci ebde bugun %1de 9 saat 55 dk gordum mi9t teter bence ya elimizde boyle bir canavar var bize fazla bile ama sizin cihaz massallah oturmus gule gule kullanin

Oyla:

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
Lkt tweaksla kullandigim halde boyle bir ekran suresi ne gordum ne duydum ki hemen hemen full mobil ag kullanmissiniz masallah, gerci ebde bugun %1de 9 saat 55 dk gordum mi9t teter bence ya elimizde boyle bir canavar var bize fazla bile ama sizin cihaz massallah oturmus gule gule kullanin
Çok sağolun hocam darısı başınıza inşallah

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hocam dediğim gibi 45 gündür hergün rom değiştiriyorum illa bir şey eksik oluyordu mesela masik de magisk ile Dolby çalışmadı memnun kalmadım eu beta da takılmalar yaşadım ana ekranda kaydırırken eu stabil fena değildi derken pazar gecesi çok övülen RevOS deneyecektim mesajlarımda mevcut download edemedim rom'u hatta bazı arkadaşlardan rica ettim drive yada yandex'inde olan varsa link atabilir mi diye?.. sonra cevap alamadım (geç aldım) bi de bunu deneyeyim dedim şu an aşırı memnunum böyle gitsin rom değişmeyi bırakın güncelleme bile yapmam açıkcası giggle~~

Stoya hocam sizi inandırmak güç anlaşılan buyrun hiç şarj etmedim cihazımı.. inanmanız için başka yapmam gereken birşey varsa çekinmeden yazabilirsiniz :P:D buyrun ayrıntılar;

Stoya hocam mesajlar birleştiği için bildirim gelmedi sanırım istediğiniz ekran görüntüsünü atmış bulunmaktayım.
hayırlı geceler..

İnanmamak için yazmadım hocam, akılda soru işareti kalmasın diye yazdım.

Pil & performans uygulamasının verilerini temizleyin ve tekrar deneyin bakalım aynı veya yakın bir süre alacak mısınız....

Oyla:

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
İnanmamak için yazmadım hocam, akılda soru işareti kalmasın diye yazdım.

Pil & performans uygulamasının verilerini temizleyin ve tekrar deneyin bakalım aynı veya yakın bir süre alacak mısınız....
Hocam kafama silah dayasan rom ve pil ayarlarına dokunmam artık ben böyle iyiyim şu sıralar giggle~~ zira deneme yanılma yapa yapa sonunda kendime uygun bir rom bulmuşum tadını çıkaracağım bir süre darısı sizin başınıza demekten başka bir şey gelmiyor elimden çünkü sizi ikna etmenin bir yolu yok anladığım kadarıyla..

Oyla:
Üst Alt