Soru Çok Rom Var Detaylı tartışalım En İyi AOSP Rom Hangisi

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Onurakdmr, Oneos 9 pro için destek vermiyor hocam.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Yapma hocam cyanogen mod devam ediyor. Adı değişti sadece şimdiki adı lineage os.Şu anda kullandığınız bütün aosp romlar onun üstüne inşa ediliyor.

Abartmıyoruz eldekilerin en iyileri bunlar diyoruz.
Dediğim gibi note 9 pronun satışı vs daha fazla ama nedense destek yok. Sebebini bilmiyorum. Bende 9s var. Miui pro rom kullanıyorum müthiş. Android 11 ama 12 (-1/+1) saat ekran süresi hız ve satbillik ile rom arayışım bitti.
Maalesef 9 pro için pek seçenek yok.
Abartıyorsunuz çünkü elimizdekiler sadece bunlar değil. Cihazınız 9s olduğu için 9 pro romu hakkında bence pek fazla fikir sahibi değilsiniz ama tabiki de fikirlerinizi belirtebilirsiniz fakat yazdığınız o iki romdan çok daha iyi romlar var. :)
Ben custom rom ve neredeyse bütün çıkan romları çok yakından takip ediyorum. Çıkan romların neredeyse hepsini tek tek test edip deniyorum. Hatta bazen çok beğendiklerim üzerinde değişiklikler yapıp eksiklerini veya kötü kısımlarını düzeltip, tekrardan paylaşıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Onurakdmr, Oneos 9 pro için destek vermiyor hocam.
Curtana için var hocam. Joyeuse için yok sadece.

Indonesia Stable denemedim hocam miui 7 şuhanda mevcutmu bilmiyorum ihtimalde vermiyorum varsa Indonesia Stable ve miui 7 dinin linklerini atarmısınız Teşekkürler

Teşekkürler hemen inceliyorum benim hatam düzenleme için minnetdarım

Mİui 12 De pil ve performans da memnun birtane kullanacı bulamadım çevremde dahi

Neden note 9 a gelmiyormuş ki

Yeni cihaz alalım en iyisi durumları düzeltip redmi note 10 hakkında fikirleriniz neler
Note serisinden tamamen uzak durun. Çünkü note serisi hiç bir cihaza yazılım desteği sunulmuyor. Sadece Redmi serisi almanızı öneririm. Bende telefonumu satmayı düşünüyorum açıkçası.

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
KURTOGLU-, doğrudur hocam biz ne bilirizki. Boş bulunduk işte. Sizin romu kullansın işte arkadaş.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
KURTOGLU-, doğrudur hocam biz ne bilirizki. Boş bulunduk işte. Sizin romu kullansın işte arkadaş.
Öyle bir imada bulunmadım. Alınmanızı gerektiren bir durum yok. Konu hakkında bir sürü paylaşımım var. Bir sürü arkadaşların paylaşımları var. Girip konulara bakabilirsiniz.

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Mehsur Aex rom cikdi 04/25 resmi olarak ama miatoll olarak eskiden note 4 cihazimda çok severek kullanmıştım baya stabildi o zamanlar pixel experince rom çıkacak yakınlarda ve pixsel extended için iyi diyorlar ben denemedim şimdilik su anda Xiaomi eu 1107 romundayim memnunum diye bilirim

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
OneOs şuan kullanıyorum gayet stabil ve pilde iyi gittiyor pazartesi günü l1 güncellemesi gelicek
Hocam ben bi türlü yükleyemedim onu şuan greeshan 12.0.5 sürümündeyim hep hata aldım link atar mısınız ?

Üst Alt