Yardım Çok ilginç bir konu.

Gullerinlordu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Ağgül
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Meslek
Moda tasarım
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global MIUI 13.0.4 Kararlı
Telefon Modeli
Poco x4 pro 5g
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Öncelikle Selamlar ve Saygılar Arkadaşlar, Poco x4 pro 5g kullanıyorum, Vowifi ve Volte telefonun sağ üst köşede hiçbir şekilde görünmüyor, t telekom online işlemlerden hepsi açık ve görünüyor bi sıkıntı yok, telefon ayarlarında yine aynı her ikiside açık, son olarak*#*#......#*#* kod olarakda ayarlar açıldı, ama maalesef üst köşede hiçbir zaman çıkmadı ve görünmedi, bu konuda nasıl bi tavsiyeniz olur, tşk ederim şimdiden.

Ekli dosyalar

• IMG_20221105_234034.jpg
    IMG_20221105_234034.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 9
  • Screenshot_2022-11-06-00-03-02-989_com.android.phone.jpg
    Screenshot_2022-11-06-00-03-02-989_com.android.phone.jpg
    275,4 KB · Görüntüleme: 9

Burak Soysal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T
Konular
27
Öncelikle Selamlar ve Saygılar Arkadaşlar, Poco x4 pro 5g kullanıyorum, Vowifi ve Volte telefonun sağ üst köşede hiçbir şekilde görünmüyor, t telekom online işlemlerden hepsi açık ve görünüyor bi sıkıntı yok, telefon ayarlarında yine aynı her ikiside açık, son olarak*#*#......#*#* kod olarakda ayarlar açıldı, ama maalesef üst köşede hiçbir zaman çıkmadı ve görünmedi, bu konuda nasıl bi tavsiyeniz olur, tşk ederim şimdiden.
Cihaz 5g öncelikli ise ayarlardan 4.5g yapın düzelir akrabamdada keza aynı sorun vardı 5g öncelikli seçili idi 4.5g yaptı anında volte wowfi vs geldi

Oyla:

Kellermenn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 10 lite 5g
Konular
4

Oyla:

YasinBayram

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
YASİN
Cihazım
Mi 10T 8/128
Konular
7
Öncelikle telefonda İMEİ attırdınızmı ? Eğer atıldıysa TürkTelekom telefon bilgilerini İMEİ üzerinden çekiyor. Eğer atılan İMEİ volte Wifi desteklemiyorsa işaret göstermez(örnek Benm cihaz TABLET İmei atıldı) . Ben yaptığımı anlatım. Sim kartınızı Bu servisleri destekleyen başka bir telefona takıp servisleri açın . Açıldığını gördüğünüzde kendi telefonunuza SİMi geri takın. Bol şans 🙂

Oyla:
Üst Alt