Sohbet Çok gezenin ayağına *** bulaşır

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Fiyatına bakmak lazım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayır kullanmıyorum hocam fasboottan temiz china rom yükleyincede aynı oluyor
Bir kaç konunuzu inceledim şimdi bence olası sorunlar
1- Zipleri tarayıcı ile indirdiğiniz için eksik iniyor kurulum hatalı tamamlanıyor yada tamamlanmiyor .
2- Romdan sonra dfe flashlamıyorsunuz / format data yapmıyorsunuz korumaya takılıyorsunuz .
3- Fastboot rom kurulumunuzda clean all yapmıyor direk kurulum yapıyorsunuz. Logoda kalınca recovery ile sıfırlama yapmıyorsunuz. Aklıma gelenler bunlar tabi ne yaptığınızı siz daha iyi biliyorsunuz.

4 - Cihazınızın emmc cipinde problem olabilir . Bu da olası birşey.

Bence oneplus yerine iPhone tercih etmelisiniz. Hem rom bağımlılığını yenersiniz hemde kendinizi frenlemis olursunuz

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
1- Zipleri tarayıcı ile indirdiğiniz için eksik iniyor kurulum hatalı tamamlanıyor yada tamamlanmiyor .
2- Romdan sonra dfe flashlamıyorsunuz / format data yapmıyorsunuz korumaya takılıyorsunuz .
3- Fastboot rom kurulumunuzda clean all yapmıyor direk kurulum yapıyorsunuz. Logoda kalınca recovery ile sıfırlama yapmıyorsunuz. Aklıma gelenler bunlar tabi ne yaptığınızı siz daha iyi biliyorsunuz.

Bence oneplus yerine iPhone tercih etmelisiniz. Hem rom bağımlılığını yenersiniz hemde kendinizi frenlemis olursunuz
iPhone call~~giggle~~8=)

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Yani telefonu sattirmayi düşünecek kadar rom kuramama sorunu iki sebepten olur diye düşünüyorum bu benim şahsi fikrimdir. ya cihazın donanımında problem var yada bu işlerde kendi tahmini gibi profesyonel değil daha acemi . İkisininde çözümü iPhone . 🙂

Ayrıca hocam emoji kullanma şekliniz bana birini hatırlattı kendisine selam olsun burdan :)

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
hocam bu romları düzenliyorsunuz hayret ediyorum ya banda bi nereden öğrendiğinize dair bilgi vs.. atabilirmisiniz :)
Hocam öncelikle forumdaki ClassiCTR ve haqanguven hocalarımın konularına göz attım. Sonrasında facebook gruplarında paylaşım yaparken Levent Hocamla tanıştım. Hatta bende MiuiGeliştirme bölümüne rom parçalama düzenleme ve birleştirme konusu açtım. Oradan da bakabilirsin

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92

iPhone beni kesmez hocam
Sorunun ne olduğunu hiç bilmiyorum herhangi biri olabilir emmc olsa neden global rom yükleniyor sadece vallaha çok garip hiç ugrasamam zaten telefonu da satamadik

Üst Alt