Çok düşündüm ve Mi6 aldım [emoji3]

Abayarim

Her Daim Xiaomi (Y)
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Note
Meslek
Muhasebe
Konular
7
Aynı benim hikayem :) Benim gibi sende Xiaomi dünyasına hoşgeldin. Yeni bir telefon alacak iken 2 gün içinde Xiaomi Note 2 sahibi oldum. Hayatımın en mantıklı işi idi. Ucuza kalite sahibi olmak diye buna derim. Ben çok memnunum ve yavaş yavaş özellikleri öğreniyorum. Misal 3 parmak olayını bu gönderide gördüm ve öğrenmiş oldum. Sende çok şeyi öğreneceksindir. Benim gibi Xiaomi markasının çılgını bile olabilirsin. ( Powerbank ve Ayakkabısını bile aldım. )

Hayırlı olsun sana da bu arada.

kavramsal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kavramsal
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
23
aklıma geldikçe sormaya çalışıyorum; telefonu verimli bir şekilde kullanmak için nasıl şarj ediyorsunuz? Yüzde kaça gelince takıyosunuz, tam dolunca hemen hemen çıkarıyor musunuz?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abayarim

Her Daim Xiaomi (Y)
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Note
Meslek
Muhasebe
Konular
7
aklıma geldikçe sormaya çalışıyorum; telefonu verimli bir şekilde kullanmak için nasıl şarj ediyorsunuz? Yüzde kaça gelince takıyosunuz, tam dolunca hemen hemen çıkarıyor musunuz?

Ben %10 dan aşağı düşmeyince şarj etmiyorum ve %100 olmadan çıkarmıyorum. 2 gün aktif kullanıyorum şu an şarj bitmeden. Birde, gece 02:30 da otomatik telefon kapanıyor, sabah 07:00 da otomatik açılıyor. Bu ayar sayesinde gece boşa açık kalmış olmuyor.

Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kavramsal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kavramsal
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
23
Ben %10 dan aşağı düşmeyince şarj etmiyorum ve %100 olmadan çıkarmıyorum. 2 gün aktif kullanıyorum şu an şarj bitmeden. Birde, gece 02:30 da otomatik telefon kapanıyor, sabah 07:00 da otomatik açılıyor. Bu ayar sayesinde gece boşa açık kalmış olmuyor.

Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Otomatik kapanma açma ayarı nerede üstad?

Abayarim

Her Daim Xiaomi (Y)
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Note
Meslek
Muhasebe
Konular
7
Otomatik kapanma açma ayarı nerede üstad?

Üstad gülme ama şu an bakındım bende bulamadım :D biraz daha kurcalayayım. Telefonu ilk aldığımda kurcalarken denk geldim o an hemen yaptım ayarı. Şu an bakınıyorum bulamadım :D:D:D komedi gibi ya :D

Üst Alt