Soru COD Warzone atma problemi

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Engellemelerinin sebebi nedir hocam peki. Bişey yüklemek istemiyorum çünkü
Orasını ben de anlamadım hadi benim cihaz sd732 ama sizin poco x6 pro'da bile kısıtlaması çok saçma. Üstte belirtildiği gibi mevcut optimizasyon sorunlarından dolayıdır sanırım.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
120
Orasını ben de anlamadım hadi benim cihaz sd732 ama sizin poco x6 pro'da bile kısıtlaması çok saçma. Üstte belirtildiği gibi mevcut optimizasyon sorunlarından dolayıdır sanırım.
Oyun güzel fakat geliştirlmesi gerek. Ayarlarda bazı şeyler çok eksik fakat bazı şeylerde de detaylara boğulmuşlar buton ayarları gibi

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Oyunu deneyimledim. Diğer bütün Mobile FPS oyunlarinda olduğu gibi karakter hissiyeti aynı, grafikler oynadıkça yükselecek gibisinden bir durum var muhtemelen oynadıkça yüksek kaynakları indirip depoluyor oyun ama bu durum ilk izlenime zarar verir, saçma olmuş kaç GB ise indir desin indirelim nedir yani. Bunun dışında dediğim gibi bir umut girip baktım hevesim kursağımda kaldı. Bu oyunlar artık bana texture değiştirip piyasaya sunuluyor hissi veriyor oynanış açısından hepsi neredeyse birebir aynı gibi. Karakter özelliklerinden vs. bahsetmiyorum. Genel hissiyattan bahsediyorum. R6 falan da gelecek gameolaylerine baktım onlarda aynı mekanik hissiyatı var. Bu mobil oyunların hepsi birbirine o kadar çok benziyor ki can sıkıcı

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
120
Oyunu deneyimledim. Diğer bütün Mobile FPS oyunlarinda olduğu gibi karakter hissiyeti aynı, grafikler oynadıkça yükselecek gibisinden bir durum var muhtemelen oynadıkça yüksek kaynakları indirip depoluyor oyun ama bu durum ilk izlenime zarar verir, saçma olmuş kaç GB ise indir desin indirelim nedir yani. Bunun dışında dediğim gibi bir umut girip baktım hevesim kursağımda kaldı. Bu oyunlar artık bana texture değiştirip piyasaya sunuluyor hissi veriyor oynanış açısından hepsi neredeyse birebir aynı gibi. Karakter özelliklerinden vs. bahsetmiyorum. Genel hissiyattan bahsediyorum. R6 falan da gelecek gameolaylerine baktım onlarda aynı mekanik hissiyatı var. Bu mobil oyunların hepsi birbirine o kadar çok benziyor ki can sıkıcı
Apex legends mobile vardı bana göre bu oyunların hepsinin en iyisiydi onu da bitirdiler

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Apex legends mobile vardı bana göre bu oyunların hepsinin en iyisiydi onu da bitirdiler
Farlight 84 hoşuma gidiyor şuan piyasada sadece. Apex mobil bir oyun için çok hızlı tansiyona sahip muhtemelen o yüzden tutmadı

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
120
Farlight 84 hoşuma gidiyor şuan piyasada sadece. Apex mobil bir oyun için çok hızlı tansiyona sahip muhtemelen o yüzden tutmadı
O oyun nasıl hocam biraz anlatır mısın ?
İlk defa duydum pek bilinmiyor sanırım fakat tek umudumuz pubg olmasın istiyorum saracak bi online oyun olsun istiyorum artık. Apex tek eğlenceli oyundu çünkü benim için

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Hocam o nasıl saçma bi özellik ya 😅
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Olay bu ama hiç zevk vermiyor adamı göremiyorum belki onda iyi grafik var saçma biraz.
İnsanın oynayası gelmiyor. Silah ne aldım nasıl bişey anlaşılmıyor 144p takılıyoz ortamlarda 😂

cjamaturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Carl Johnson
Cihazım
Redmi Note 11S
Konular
1
oyuna giriyorum sadece yapan firmaların ismi çıkıyor hemen atıyor note 11s kullanıyorum

Üst Alt