Yardım co.g.App sürekli olarak duruyor hatası

crywolf3132

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakkı
Cihazım
redmi note 5 pr
Konular
6
Arkadaşlar cihazım Xiaomi redmi note 5 pro Cihazımın yedeğini almıstım.yedeği geriyüklediğimde co.g.App duruyor hatası alıyorum ne yapmalıyım

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Arkadaşlar cihazım Xiaomi redmi note 5 pro Cihazımın yedeğini almıstım.yedeği geriyüklediğimde co.g.App duruyor hatası alıyorum ne yapmalıyım
Hocam yedeğe dönemlerde uygulamalar bazen sorun çıkarabiliyor. Telefonu açıp kapamayı denediniz mi

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
uygulama yüklenmedi diyor hocam
Hocam birçok sebebi olabilir açıkçası. Google play hizmetlerinin önbelleğini vs temizleyebilirsiniz. Systemwebviewi güncelleyebilir veya onun da önbelleğini temizleyebilirsiniz

Oyla:

crywolf3132

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakkı
Cihazım
redmi note 5 pr
Konular
6
Hocam birçok sebebi olabilir açıkçası. Google play hizmetlerinin önbelleğini vs temizleyebilirsiniz. Systemwebviewi güncelleyebilir veya onun da önbelleğini temizleyebilirsiniz
Hocam aslında işin olayı şu;
ben twrp ile aosp rom yukledim fakat hata olunca aldığım yedeği geri yükledim ve telefonu her acçtığımda bu hatayı alıyorum ve kapat desemde hemen geri geliyor

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Hocam aslında işin olayı şu;
ben twrp ile aosp rom yukledim fakat hata olunca aldığım yedeği geri yükledim ve telefonu her acçtığımda bu hatayı alıyorum ve kapat desemde hemen geri geliyor
Hocam twrpyi açın bir wipe kısmından format data yapın. Ondan sonra rebootdan recoverye dönün. Yine wipe kısmından advanced wipetan data-cache-system-dalviki temizleyin. Ondan sonra bir daha yedeğinizi kurun belki olur.

Oyla:

crywolf3132

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakkı
Cihazım
redmi note 5 pr
Konular
6
Hocam twrpyi açın bir wipe kısmından format data yapın. Ondan sonra rebootdan recoverye dönün. Yine wipe kısmından advanced wipetan data-cache-system-dalviki temizleyin. Ondan sonra bir daha yedeğinizi kurun belki olur.
Hocam benim twrp biraz gelistirilmis model pitchblack recovery onda ekstradan wipe bölümünde Substratum Overlays,Magisk modules,vendor ve cust kısımlarıda var ben onlarıda wipeliyorum sıkıntı olur mu ki?

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Hocam benim twrp biraz gelistirilmis model pitchblack recovery onda ekstradan wipe bölümünde Substratum Overlays,Magisk modules,vendor ve cust kısımlarıda var ben onlarıda wipeliyorum sıkıntı olur mu ki?
4 wipe yapmanız yeterli olur sanırım hocam

Oyla:
Üst Alt