Haber Çin'in Rusya Büyükelçisi duyurdu: Koronavirüs aşısını bulduk!

Koronavirüs aşısı ile ilgili son dakika haberi geldi! Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan yeni tip koronavirüs COVID-19 Çin'de ve dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. Çin'den sonra salgının en hızlı yayıldığı ülke Güney Kore olurken, en fazla ölümün bildirildiği ülke ise İran olarak bildirildi. Dünya genelinde DSÖ tarafından da takip edilen resmi 3 farklı aşı çalışması yürütülürken, Çin'den beklenmeyen bir corona virüs aşısı açıklaması geldi. Bilim insanları Avustralya, Amerika ve Tayvan'da korona virüsü tedavisi için çalışıyordu ancak Çin'den yapılan bir açıklamada koronavirüs aşısı bulundu denildi. İşte son dakika haberine ilişkin detaylar...

Kaynak: Sabah Haber

Moderatör tarafında düzenlendi:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Ne hikmetse, en çok zarar gören ülkeler de Amerikanın baş rakipleri. |(

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Nisan'da testlere başlanacakmış ama yaza zaten virüs kalmayacağı öngörülüyor,bence millet rahatlasın diye yardımcı olmaya çalışıyorlar.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Nisan'da testlere başlanacakmış ama yaza zaten virüs kalmayacağı öngörülüyor,bence millet rahatlasın diye yardımcı olmaya çalışıyorlar.
Şubatın sonuna kadar halletmeye çalışacaklarmış tedavi işini, aşıları.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101

Aynen, kaos virüsden daha tehlikeli bir durum. Her başı ağrıyan acil servislere hücum ediyorsa, sağlık görevlileri gerçek hastalarla ilgilenemiyordur yeterince.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Komünist hükümetlerin yalan söyleme huyu her zaman vardır aşı bulunsa bunu açıklamak bu adama düşmezdi

Üst Alt