Yardım ÇİNDEN Mİ5s GELDİ NE YAPMALIYIM

• Konbuyu başlatan cHan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 3K

cHan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağatayhan
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
2
Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar saygılar:
Çinden Mİ5s getirttim telefon elime ulaştı gayet güzel ve kullanışlı ancak kullanamıyorum :)
Forumda bir çok şey okudum okudukça kafam karıştı çok farklı programlar ekler geçiyor. Onun dışında fastbot mod botloader kilidi unlock vs konuşuluyor.
Şimdi elimde Mi5s 4gb 128gb var ancak anladığım kadarı ile içinde china rom var ve google play vs yok. Dili ingilizce seçmeme rağmen hala çince bişeyler yazıyor bazı yerlerde.
Daha global rom çıkmamış galiba mi5s için ama çıksada nasıl yapacağıma dair bilgim yok.

Şimdi benim bu telefonu kullanabilmem için ne yapmalıyım adım adım anlatabilecek tecrübeli bir güzel insan var mıdır burda ?

Şimdiden teşekkür ederim sağlıcakla kalın..

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
(bootloader kilidi açık olduğunu varsayıyorum) böyle bir şeyin varlığından haberim yok cahilim bu konulara. Genede bilgi için teşekkürler

Son Öıkan Telefonlara Bootloader Kilidi Konuluyor. Forumda Unlock Diye Aratırsanız Bir Çok KOnu Çıkacaktır.

Oyla:

hknuzk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
s4 mini
Konular
7
Eu rom olan telefon rootlu mu oluyor? Forumdan mi5s telefon alıcam ama rootlu cıhaz kullanmak ıstemıyorum. Orijinal bir tel kullanmak ıstıyorum uzun sure degıstırmıcem. Daha önce rootlu cıhazda sorun yaşadım. Böyle bırsey varsa global yazılım olanları tercıh edıcem

Oyla:
Üst Alt