Yardım ÇİNDEN Mİ5s GELDİ NE YAPMALIYIM

• Konbuyu başlatan cHan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 3K

cHan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağatayhan
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
2
Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar saygılar:
Çinden Mİ5s getirttim telefon elime ulaştı gayet güzel ve kullanışlı ancak kullanamıyorum :)
Forumda bir çok şey okudum okudukça kafam karıştı çok farklı programlar ekler geçiyor. Onun dışında fastbot mod botloader kilidi unlock vs konuşuluyor.
Şimdi elimde Mi5s 4gb 128gb var ancak anladığım kadarı ile içinde china rom var ve google play vs yok. Dili ingilizce seçmeme rağmen hala çince bişeyler yazıyor bazı yerlerde.
Daha global rom çıkmamış galiba mi5s için ama çıksada nasıl yapacağıma dair bilgim yok.

Şimdi benim bu telefonu kullanabilmem için ne yapmalıyım adım adım anlatabilecek tecrübeli bir güzel insan var mıdır burda ?

Şimdiden teşekkür ederim sağlıcakla kalın..

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Hocam bir arkadaşınızla vs. mi getirttiniz nasıl getirttiniz ?

Oyla:

krmakmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
MI5
Konular
1
üzerine bir miktar vericem ve mi5 128gb hazır tak kullan takas edicez

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

enesalgul

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
Mi4
Konular
0
hocam çinde tanıdığım bi arkadaş var. mi.com sitesinden baktığım zaman mi5s 4gb/128 gb versiyonu 2300 çin parası yani TL olarak 1038 tl yapıyor doğru fiyat mı ? ordaki çin mi mağazasından alırsak bu fiyata alabilirmiyiz.

Oyla:

con_radinho

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi5s
Meslek
Mühendis
Konular
4
Çinden Mİ5s getirttim telefon elime ulaştı gayet güzel ve kullanışlı ancak kullanamıyorum :)
Forumda bir çok şey okudum okudukça kafam karıştı çok farklı programlar ekler geçiyor. Onun dışında fastbot mod botloader kilidi unlock vs konuşuluyor.
Şimdi elimde Mi5s 4gb 128gb var ancak anladığım kadarı ile içinde china rom var ve google play vs yok. Dili ingilizce seçmeme rağmen hala çince bişeyler yazıyor bazı yerlerde.
Daha global rom çıkmamış galiba mi5s için ama çıksada nasıl yapacağıma dair bilgim yok.

Şimdi benim bu telefonu kullanabilmem için ne yapmalıyım adım adım anlatabilecek tecrübeli bir güzel insan var mıdır burda ?

hocam forumdaki adminler var zenex,repairman uzaktan bağlantı ile hallediolar cuzzi bi ücret karşılığında.onlara ulaş.

Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90

Müsait olduğunuzda özelden ulaşın, yardımcı olurum ;)

Oyla:

afe23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet fatih
Cihazım
mi5s
Konular
1
bende mi5s aldım kutu kapalı duruyo. Kayıt hakkında bilgisi olan arkadaşlar için soruyorum. İşlemler nasıl oluyor bilgi verebilirmisiniz. Örneğin ime-i verdim kayıt yaptırdık ama galiba mi5s için global rom henüz yokmuş, global rom yüklenirse tlefon tr olacak galiba birde google play indirilebilecek sanırsam. Peki global rom ile otomatik güncelleme yapabilecemmi telefonuma direk gelecek güncelleme daha sonraları. Şu anda global romsuz telefonu tr ve imei kayıtlı yapanlar varmış ama reset atılınca google play gider diye yaptırmadım

Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
bende mi5s aldım kutu kapalı duruyo. Kayıt hakkında bilgisi olan arkadaşlar için soruyorum. İşlemler nasıl oluyor bilgi verebilirmisiniz. Örneğin ime-i verdim kayıt yaptırdık ama galiba mi5s için global rom henüz yokmuş, global rom yüklenirse tlefon tr olacak galiba birde google play indirilebilecek sanırsam. Peki global rom ile otomatik güncelleme yapabilecemmi telefonuma direk gelecek güncelleme daha sonraları. Şu anda global romsuz telefonu tr ve imei kayıtlı yapanlar varmış ama reset atılınca google play gider diye yaptırmadım

IMEI repeir işlem leri yasal olmadığı için anlatım ve yardım konularda yasaktır. Ücretli destek alarak yaptırabilirsiniz. Zenex

Türkçe rom için twrp yükleyerek, Xiaomi.eu romu kullanabilirsiniz. (bootloader kilidi açık olduğunu varsayıyorum)

Oyla:

afe23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet fatih
Cihazım
mi5s
Konular
1
(bootloader kilidi açık olduğunu varsayıyorum) böyle bir şeyin varlığından haberim yok cahilim bu konulara. Genede bilgi için teşekkürler

Oyla:
Üst Alt