Soru Çin'den mi 8 almak acil

Sonkrayali

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
iPhone
Konular
11
Merhaba arkadaşlar bir abim bu akşam Çin'den dönüş yapacak mi 8 aldırmak istiyoruz en uygun mi 8 128 GB yi nereden bulabiliriz ? Global soramuyorum diyor tercüman yokmuş , çin sürümü alırsa burda sıkıntı çıkar mı? İki hat için toplamda ne kadar cihazı kullanabiliriz ?
Teşekkürler.

Kadakal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tugrul
Cihazım
Mi 8
Meslek
Bilişim
Konular
1
İstediğin versiyonu alabilirsin..En uygun fiyat 11-11 de vardı..Oradaki telefonculardan almasın..shanghai mi store uygun.. Ben 11-11 de 1750 liraya almıştım.
Telefon geldiğinde unlock başvurusu yaparsın 15 gün sonra kilidi açıp Global rom yükleyebilrisin.
İmei henüz atılamıyor kayıt yaptırman lazım. Aktif ettiğin sim yuvası için 4 ay süren var. Birinin süresi bitince diğerini aktif edersin 4 ayda ordan kazanırsın.

Oyla:

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Hangi renk oneriyorsunuz
Hocam ben Siyah ile Mavi arasında çok fena git gel yaşadım ama siyah aldım. Gönlüm hala mavi olanda.

+ Telefonun arkası cam olunca ince ince kılcal çizikler oluşabiliyor bir süre sonra zaten kılıf takıcam dedim siyah alayım bari.

Siyahtan memnunmuyum dersen bundan da çok memnunum.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
mavi al hocam ben siyah aldım siyah siyah benekler oluştu mavi de olsa görünmezdi.

Oyla:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
bir tanıdık bana çinin pekin şehrinden bir mağazadan mi8 aldı global rom ile geldi hiç bir işlem yapmadım, mavi renk süper tavsiye ederim... mağazaya sorsun global rom diye tercümana gerek yok iki kelime ingilizce konuşsa derdini anlatır. ama rom ne olursa olsun arkadaşların dediği hibi kendin rom atarsın. açma işine gelince 500 versen bile yine karlısın buradan almaktansa...

Oyla:

Sonkrayali

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
iPhone
Konular
11
Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler, fiyat yüksek geldi Çin'den almanın anlamı kalmadı bizde Hepsiburada dan 64 GB mi 8 siparişi verdik şimdi kargoda , 2899 TL'ye

Oyla:

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler, fiyat yüksek geldi Çin'den almanın anlamı kalmadı bizde Hepsiburada dan 64 GB mi 8 siparişi verdik şimdi kargoda , 2899 TL'ye
İyi fiyata almışınız hocam ben 128 GB 3650 ₺ fiyata almıştım

Oyla:
Üst Alt