Yardım Çin sürümü Redmi Note 13 Pro Plus 5G alınır mı?

malatyalıgakkoş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Yok
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Redmi
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar telefonum kırıldı ve ben bir telefon almak istiyorum.Yurtdışı Redmi Note 13 Pro Plus almayı düşünüyorum fakat sarı sitede cihazların hepsi çin sürümü. Bir sıkıntı çıkarır mı bu çin sürümleri?

Not:Fiyatı 8k-11k arası

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
Fake rom çıksa gebe global oluyor benim cihazımda fake rom dubonce sonra global heyperos yükledim sorun yok bl kapalı olması bir tık sorun ama direnç kayıtta hard reset veya ayarlardan da sifirlarsan imei gitmiyor yani tr den aldigin garantili cihazdan farkı yok krall
Seninkinin bootloaderı açık fake rom gelmiş sana keşke herkese öyle gelse. Şimdiki fake romlarda bootloader kapalı ama açık gibi gözüküyor hiç bişi yapamıyorsun. Satan adam da böyle kandırabilir alıcıyı açık gözüken yeri atar bak açık der ama bilgisayara takınca anlarsın kapalı olduğunu.

Oyla:

deepblack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HASAN
Cihazım
mi8 SE
Konular
18
Seninkinin bootloaderı açık fake rom gelmiş sana keşke herkese öyle gelse. Şimdiki fake romlarda bootloader kapalı ama açık gibi gözüküyor hiç bişi yapamıyorsun. Satan adam da böyle kandırabilir alıcıyı açık gözüken yeri atar bak açık der ama bilgisayara takınca anlarsın kapalı olduğunu.
Yok krall benim bl kapalı açık değil fake rom vardı üzerinde direnç işlemi yapılırken yetkili hesap ile global yüklendi rom önce 500 TL direnç kaydına istedi sonra cihaza baktı bunun bl kapalı dedi 250tl yetkili hesap ücreti dedi ve 750 TL yapıldı işlem şimdi bir kaç kişiden bl için yetkili hesap ücretlerini sordum bl açmak için 80 ile 100 dolar istiyorlar rom için yetkili hesap ucuz ama bl açmak için pahalı bende cihazı fln sıfırladım ettim imei silinmedi o yüzden pek şuan umursamıyorum güncelleme de alıyor sorunsuz yani
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Görsel gördüğün gibi sürekli sistem yükseltiyor gibi birşeyler yazıyor açılmıyor bl onun içinde 80 ila 100 dolar veresim gelemdi şahsen :)

Oyla:
Üst Alt