Çözüldü çin romu kurduktan sonra sensörler çalışmamaya başladı

Mr Guardian

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Redmi note 8
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
çin romu "miui 12.0.3"
Telefon Modeli
redmi note 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
telefonum "this miui version cant be installed on this device" hatası veriyordu bu nedenle bootloader kilidi açılıncaya kadar çin romu kullanmaya karar verdim, telefonu açtığımdaysa youtube ve benzeri platformlarda ekran dönmüyordu ve jiroskop çalışmıyordu.

bazı forumlarda bu sorunun çözüm yolu olarak persist adlı yazılımın telefona flashlanması gerektiğini söylemişler ama sorun persist yazılımdan kaynaklansaydı parmak izinin de çalışmaması gerekmez miydi? benim telefonumun parmak izi kilidi gayet normal bir şekilde çalışıyor

Çözüm
telefonum "this miui version cant be installed on this device" hatası veriyordu bu nedenle bootloader kilidi açılıncaya kadar çin romu kullanmaya karar verdim, telefonu açtığımdaysa youtube ve benzeri platformlarda ekran dönmüyordu ve jiroskop çalışmıyordu.

bazı forumlarda bu sorunun çözüm yolu olarak persist adlı yazılımın telefona flashlanması gerektiğini söylemişler ama sorun persist yazılımdan kaynaklansaydı parmak izinin de çalışmaması gerekmez miydi? benim telefonumun parmak izi kilidi gayet normal bir şekilde çalışıyor
Persist sensörleri içerir hocam,
parmak izi çalışmaması çoğunlukla ekranda gömülü olanlarda oluyor,siz persist flaşlayın sorun çözülür muhtemelen.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

Persist sensörleri içerir hocam,
parmak izi çalışmaması çoğunlukla ekranda gömülü olanlarda oluyor,siz persist flaşlayın sorun çözülür muhtemelen.

Son düzenleme:
Oyla: Çözüm

Mr Guardian

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Redmi note 8
Konular
4
Persist sensözleri içerir hocam,
hocam başlığıma cevap verdiğiniz için teşekürler. bootloader kilidi açılır açılmaz deniyeceğim

Oyla:
Üst Alt