Sohbet Çin modeli cihaz almak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Tanidik surekli alis veris yaptiginiz guvenilir kisilerden alin pahali da olsa. Tavsiye etmiyorum malum siteden alis varis yapmamaya calisin.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
HD Netflix izleme imkanı olmaz.
Root vs işlemleri Çin model için biraz daha farklı hepsi bu .

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Redmi note 10 pro önerirmisiniz
Güzel bir ekranı var ancak işlemcisi zayıf. İMEİ işlemi biraz sorunlu.
Şu an telefon alacak olsam 4-5 bin civarına Mi 10T alırım. Temiz ikinci el çok var piyasada.
Sensör sorunu var sadece o da MIUI arama uygulaması yüklü romlarda kapatılabiliyor.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Güzel bir ekranı var ancak işlemcisi zayıf. İMEİ işlemi biraz sorunlu.
Şu an telefon alacak olsam 4-5 bin civarına Mi 10T alırım. Temiz ikinci el çok var piyasada.
Sensör sorunu var sadece o da MIUI arama uygulaması yüklü romlarda kapatılabiliyor.
Cihazi babam kullanıcak bunda dolayı almışken sıfır alayim dedim bugünkü yaşadığım olaydan sonra sıfır redmi not 8 pro cihazı almaya Zeytinburnu'na gittim İstanbul Anadolu yakasından gittiğimde benim hayal ettiğim kapalı kutu veya kutu olmasa bile jelatinli vs di fakat cihaz 2 el ahize kısmı pislik içinde küçük küçük noktalar vs bu siyah olan renkte idi beyazına baktım aynı sordum satan telefoncuya bumu sıfır diye evet dedi bana o toz biz cihazı gösteriyoruz ondan olur dedi yalan söylersin bukadari pes ahize kısmı bildiğin cihazı biri kullanmış ve o şekilde pislendiği belli yani kısacası 2 el cihazı sıfır niyetine bana satacakti 6 yıllık sahibinden kurumsal üye kendisi bu esnaf bundan dolayı heves bırakmadılar 2 ele

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt