Soru Çin mi 9 explorer

McOpposite

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
musab
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Konular
6
Arkadaslar merhaba. Çin'deki arkadasimdan siparis ile mi 9 12gb/256 getirtecegim. Ama global degil. Daha sonra global yukleme sansim var mi? Yoksa sadece Çin rom ile mi kullanabilirim? Simdiden teşekkürler.

Oguzhan190519

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan can
Cihazım
Xiomia mi 9
Konular
26
bootloader kilidini actiktan sonra (yaklasik 15 gun sonra)global rom yukleyebilirsin

Oyla:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Arkadaslar merhaba. Çin'deki arkadasimdan siparis ile mi 9 12gb/256 getirtecegim. Ama global degil. Daha sonra global yukleme sansim var mi? Yoksa sadece Çin rom ile mi kullanabilirim? Simdiden teşekkürler.
Yok artık LeBron James(Mİ) gelmişken büyüğü gelsin hesabı iyide etmişsin hocam cihaz hele bir gelsin gerisi kolay ilk önce kilidi açtırıp sonra rom falan derken yağ gibi olur cihaz inşallah tâbi Google falan hepsi içinde MIUI candır Mi canan MİX kralll
Selametle hocam

Oyla:

McOpposite

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
musab
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Konular
6
Yok artık LeBron James(Mİ) gelmişken büyüğü gelsin hesabı iyide etmişsin hocam cihaz hele bir gelsin gerisi kolay ilk önce kilidi açtırıp sonra rom falan derken yağ gibi olur cihaz inşallah tâbi Google falan hepsi içinde MIUI candır Mi canan MİX kralll
Selametle hocam
590 usd fiyati var. 10 gune kadar gelecek.

Oyla:

qwake17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
28
Buna global mi 9 romu yükleniyor diye biliyorum. Zaten donanım olarak fark olmadığı için global mi 9 romu buna da yüklenir.

Oyla:
Üst Alt