Yardım Çin cihazında Resmi MiU ile Bootloader Kilidi Başvurusu

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11t pro,Mi14
Konular
80
Hocam düzgün bir üslup ile cevap verirseniz daha iyi olur.
Yazdıgı mesaj bu arkadasın
Çok yanlış bilgi... Nereden edindiyseniz orayla ilişiğinizi kesin. Çin cihazlarda da şebeke çalışır.

Orayla ilişiğinizi kesin diyor beni tanımadan.. Bende ona karsılık öyle konustum. Yoksa tüm mesajlarıma bakın.kımseyle bu tarz konusmam.. Hiç anlamayana bile sabırla tane tane anlatırım düzgün bi dille.ama arkadasın tavrı cok yanlıs.bilgi zaten yanlıs herneyse tabıkı olabilir.ama gelmıs bana oraya ilişiği kesin diyor.kusura bakmayın bu cümlemi düzeltmicem.foruma aykırı bi durumsada cıkabilirim forumdan

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144
Yazdıgı mesaj bu arkadasın
Çok yanlış bilgi... Nereden edindiyseniz orayla ilişiğinizi kesin. Çin cihazlarda da şebeke çalışır.

Orayla ilişiğinizi kesin diyor beni tanımadan.. Bende ona karsılık öyle konustum. Yoksa tüm mesajlarıma bakın.kımseyle bu tarz konusmam.. Hiç anlamayana bile sabırla tane tane anlatırım düzgün bi dille.ama arkadasın tavrı cok yanlıs.bilgi zaten yanlıs herneyse tabıkı olabilir.ama gelmıs bana oraya ilişiği kesin diyor.kusura bakmayın bu cümlemi düzeltmicem.foruma aykırı bi durumsada cıkabilirim forumdan
Yaptığım uyarı her iki kişiye de geçerli yine böyle devam ederse gerekli uyarılar yapılır.

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11t pro,Mi14
Konular
80
Yaptığım uyarı her iki kişiye de geçerli yine böyle devam ederse gerekli uyarılar yapılır.
Yapmadığım birşey için bende uyarı alıyorsam.ki arkadasın konusma tarzı belli. Gerek yok uyarıya.hesabımı silmenizi rica ediyorum. İyi günler.

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144
Yapmadığım birşey için bende uyarı alıyorsam.ki arkadasın konusma tarzı belli. Gerek yok uyarıya.hesabımı silmenizi rica ediyorum. İyi günler.
Hocam suçlusunuz demiyorum arkadaşın konuşma tarzı ile cevap vermeyin normal de nasılsanız öyle devam edin yeter haksız olan uyarıyı alır zaten.

Üst Alt