Sohbet Cihazlarda Ekran Koruyucu Alışkanlığımız

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
ManazA, benim kullanmamın tek sebebi parmak izi sorunu.. Cihaz Redmi Note 8, mat ekran koruyucu var, gayette memnunum.. Mavi ışıklı bir cihaz ile taktılar.. Hassasiyet, kayganlık gibi sorunlar yaşamadım hatta parmağın ekranda kayması muazzam.. Sanki oyun oynasınlar diye yapmışlar :D

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
ManazA, benim kullanmamın tek sebebi parmak izi sorunu.. Cihaz Redmi Note 8, mat ekran koruyucu var, gayette memnunum.. Mavi ışıklı bir cihaz ile taktılar.. Hassasiyet, kayganlık gibi sorunlar yaşamadım hatta parmağın ekranda kayması muazzam.. Sanki oyun oynasınlar diye yapmışlar :D

Note 8 proda bende geçenlerde Turkcellden bir tane taktırdım 5D ekran mantığında ama yarı slikonumsu yarı cam bir maddeydi, parmak izi tutmuyor asla yüzün terlediğinde, ekran koruyucu ter oluyor ama bir anda kuruyu veriyor değişik bir malzeme adını bulursam note 8 içinde vardı size söyleyim hocam eğer bu konularda gene benim gibi titizseniz, kafaya takıyor iseniz. 50 lira idi fiyatı ama tam kaplıyor gerçekten ve çok iyi bu güne kadar gördüğüm şu telefon aksesuar olaylarında iyi bir koruyucu.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Note 8 proda bende geçenlerde Turkcellden bir tane taktırdım 5D ekran mantığında ama yarı slikonumsu yarı cam bir maddeydi, parmak izi tutmuyor asla yüzün terlediğinde, ekran koruyucu ter oluyor ama bir anda kuruyu veriyor değişik bir malzeme adını bulursam note 8 içinde vardı size söyleyim hocam eğer bu konularda gene benim gibi titizseniz, kafaya takıyor iseniz. 50 lira idi fiyatı ama tam kaplıyor gerçekten ve çok iyi bu güne kadar gördüğüm şu telefon aksesuar olaylarında iyi bir koruyucu.
Takıntılı olabilir miyim bilmiyorum ancak cihazı alıp duvara vurma noktasına gelmiştim :D ayar etti hele dışarıda güneş altında o parmak izleri nasıl lanet bişi oluyor.. Memnun olurum hocam hatırlarsanız buralardayım.. Ne kadar çok seçenek o kadar iyi, gerçi şu an kullandığım ile gayet mutluyum :) sağolun.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Ekran koruyucu kullanmam sebebim,parmak izinden rahatsız olmam ve gereksiz parlamalar,
Bu sebeple seramik mat ekran koruyucu kullanıyorum,parmak izi elinizi bulaşığa daldırıp dokunmadıkça olmuyor
ayrıca yansımaları engellediği için renkleri daha doğru veriyor.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Takıntılı olabilir miyim bilmiyorum ancak cihazı alıp duvara vurma noktasına gelmiştim :D ayar etti hele dışarıda güneş altında o parmak izleri nasıl lanet bişi oluyor.. Memnun olurum hocam hatırlarsanız buralardayım.. Ne kadar çok seçenek o kadar iyi, gerçi şu an kullandığım ile gayet mutluyum :) sağolun.

Metin hocam ben sırf senin açından buldum bunun adını felan ama inan aklıma kaç haftadır, hatta ay olacak bi buraya eklemek görsellerini aklıma gelmedi. Hatta Turkcelldeki adamı arayıp wp dan göndermesini istedim ürünün görsellerini o derece. Note 8 proyu sattım amma varken gerçekten güzel bir üründü, parmak izi bırakmıyordu birde ben terleyince o vücut terim ekrana yapışır kalır kötü dururdu bunda öyle olsada sanki seramik koruyucu emilim yapıyor gibi yani bir anda buhar olup uçuyor ter. Benim gibi pimpirikli laneti memnun ettikten sonra siz değerli hocamı hayli hayli memnun eder düşüncesindeyim. :D :D

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
ultraasln5098, sağolun hocam, teşekkür ederim.. Hem mat değil hem parmak izi, leke vs. Bırakmıyor anladığım kadarıyla.. Çok iyi..

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
ultraasln5098, sağolun hocam, teşekkür ederim.. Hem mat değil hem parmak izi, leke vs. Bırakmıyor anladığım kadarıyla.. Çok iyi..

Aynen hocam zorenin güzel bir ekran koruyucusu ben 8 pro kullanırken çok memnun kalmıştım bundan tavsiye ederim. Tüm turkcell bayilerinde de vardır illaki diye düşünüyorum.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Evet hocam,bendeki ürün de bu mat seramik renkleri yansıma olmadığı için daha net gösteriyor,elde tutuşu çok iyi ayrıca parmak izi bırakmıyor n11'den 25 liraya almıştım şiddetle tavsiye ederim.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Evet hocam,bendeki ürün de bu mat seramik renkleri yansıma olmadığı için daha net gösteriyor,elde tutuşu çok iyi ayrıca parmak izi bırakmıyor n11'den 25 liraya almıştım şiddetle tavsiye ederim.

Güzel ürün hocam, aynen.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Bende şu an mat ekran koruyucu var gayet memnunum ancak ultraasln5098 hocamın dediği mat değil, normal yani, buna rağmen parmak izi, leke vs bırakmıyor olması cezbedici :D

Üst Alt