Çözüldü Cihazımı güncelleme gelmiyor

bekirkcga35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Redmi 9
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.0.3
Telefon Modeli
Redmi 9
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar ben 1 sene olucak nerdeyse manuel güncelleme yapmıştım bilgisayarsız
Global romdan Türkiye romuna geçtim
Şimdide güncelleme gelmiyor bu cihazımkeske
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
keske yapmasaydim çok pişmanım ya :(

bekirkcga35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Redmi 9
Konular
5
Abiler selam ben güncelleme isini halletim ama ssimdi telefona (kendi) sistem güncellemesi geldi ama bootlader kilidi açık sorun olur mu güncelleme yaparken ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Boot kilidi açarak güncellemeleri, yada farklı romları fastboot üzerinden kurabilirsiniz.
Abi selam ben güncelleme isini halletim ama ssimdi telefona (kendi) güncellemesi geldi ama bootlader kildi açık sorun olur mu tr rom orjinal

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Abiler selam ben güncelleme isini halletim ama ssimdi telefona (kendi) sistem güncellemesi geldi ama bootlader kilidi açık sorun olur mu güncelleme yaparken ?

Abi selam ben güncelleme isini halletim ama ssimdi telefona (kendi) güncellemesi geldi ama bootlader kildi açık sorun olur mu tr rom orjinal
Hocam tr rom niye kullanıyorsunuz. global rom kat ve kat daha iyi. ayrıca problem olmaz yapmanızda ama cihazda twrp varsa silinir

Oyla:

bekirkcga35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Redmi 9
Konular
5
Hocam tr rom niye kullanıyorsunuz. global rom kat ve kat daha iyi. ayrıca problem olmaz yapmanızda ama cihazda twrp varsa silinir
Abi global rom şuan miui 13 var yoksa güncelerim bide miui 13 de nv data corrupted diye hata var yani risk almak istemiyorum teşekkür ederim yorumun için abi

Oyla:

bekirkcga35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Redmi 9
Konular
5
cihazın yurt dışı mi
Hayır abi Amazon trden aldim

Sistem güncellemesi indiriyom inşallah sorun olmaz

Abi bana öyle demişlerdi miui 13 hakkında
Abi global rom şuan miui 13 var yoksa güncelerim bide miui 13 de nv data corrupted diye hata var yani risk almak istemiyorum teşekkür ederim yorumun için

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Hayır abi Amazon trden aldim
cihazın tr ise romlarda sorun çıkmaz ki. nv data hatası yurtdışı imei atılmış cihazlarda olur çünkü rom atarken modem dosyası siliniyor. yurtiçi cihazlarda o hata yok ama redmi 9un özelliklerini ve günümüz uygulamalarının sistem gereksinimlerini düşünürsek 13e geçmeyin ama bence endonezya 12.5 sürümünden birine geçin hem miui arama(arama kaydedici) ve mesajlaşma var hem de endonezya rom en hızlı rom ve tr romu da en yavaş rom yerel romlar arasında. kurmayı düşünürseniz diye link bırakıyorum

Oyla:

bekirkcga35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Redmi 9
Konular
5
cihazın tr ise romlarda sorun çıkmaz ki. nv data hatası yurtdışı imei atılmış cihazlarda olur çünkü rom atarken modem dosyası siliniyor. yurtiçi cihazlarda o hata yok ama redmi 9un özelliklerini ve günümüz uygulamalarının sistem gereksinimlerini düşünürsek 13e geçmeyin ama bence endonezya 12.5 sürümünden birine geçin hem miui arama(arama kaydedici) ve mesajlaşma var hem de endonezya rom en hızlı rom ve tr romu da en yavaş rom yerel romlar arasında. kurmayı düşünürseniz diye link bırakıyorum
Abi güncellerken your device corrupted dedi açıldı sonra ne demek o

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Abi güncellerken your device corrupted dedi açıldı sonra ne demek o
bootloader kilidinden dolayı güncellemeye izin vermemiş. Tuhaf aslında bl kilidi açıkken ota güncellemeleri yapılabiliyor.

bootloader kilidinden dolayı güncellemeye izin vermemiş. Tuhaf aslında bl kilidi açıkken ota güncellemeleri yapılabiliyor.
cihazda twrp varmıydı

Oyla:

bekirkcga35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Redmi 9
Konular
5

cihazda twrp varmıydı
Abi ben bunu genpa ya yolladım yani bilmiyorum olup olmadığını ama sorunsuz çalışıyor şuan cihaz

Oyla:
Üst Alt