Yardım Cihazım stabil değil

DoktorProxy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
16
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.8.0 UNLMIXM
Telefon Modeli
Poco X6 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba Poco X6 pro 5G kullanıyorum cihaz biraz yavaş gibi hissetirmeye başladı oyunlarda sorun yok ama ana ekranda yavaş tepki veriyor mesela uygulamaya tıklıyorum biraz geç tepki veriyor ilk aldığımda hemen oluyordu tarayıcınin açma hızı düştü mesela annemin a24 ünde mis gibi hızlıca açıyor herşeyi. Neden olabilir acaba hyperostan mi kaynaklı yoksa işlemci mi sıkıntılı

Burak Soysal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T
Konular
27
Merhaba Poco X6 pro 5G kullanıyorum cihaz biraz yavaş gibi hissetirmeye başladı oyunlarda sorun yok ama ana ekranda yavaş tepki veriyor mesela uygulamaya tıklıyorum biraz geç tepki veriyor ilk aldığımda hemen oluyordu tarayıcınin açma hızı düştü mesela annemin a24 ünde mis gibi hızlıca açıyor herşeyi. Neden olabilir acaba hyperostan mi kaynaklı yoksa işlemci mi sıkıntılı
Güncelleme sonrası hard reset attinizmi?

Oyla:

DoktorProxy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
16
Ana yazılım güncellemesi sonrası hard reset önerilir telefon stabil çalışsın diye bence hard reset atın
Hard reset nasıl atılıyor twrp den atılıyor diye biliyorum ama bende twrp yok ve bildiğim kadarıyla MTK işlemcili cihazlarda twrp sıkıntılı

Oyla:

Burak Soysal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T
Konular
27
Hard reset nasıl atılıyor twrp den atılıyor diye biliyorum ama bende twrp yok ve bildiğim kadarıyla MTK işlemcili cihazlarda twrp sıkıntılı
Cihaz yd sanırım sizlerin IMEI gidebilir şayet direnç kayıtlı değilse bundan dolayı net birşey diyemem hocam

Oyla:
Üst Alt