Soru Cihazım rootlu fakat hiç bir şey kuramıyorum?

ArizonaDream

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
28
Merhaba, cihazı android 9 üstünden rootladım. Bl kilidi açık fakat cihaza ne magiskten bir şey yükleyebiliyorum ne de gcam kurabiliyorum. Yüklediğim dolbyatmos çalışmayı durduruyor, gcam ise sürekli duruyor hatası veriyor kapanıyor. İşin içinden çıkamadım. Yardımlarınıza ihtiyacım var.

ialpin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
mi band
Konular
0
Cihazınız bl kilidi açık mı ve rootlu mu? Ben de kuramamıştım çok kolay bir yol var eğer söylediğim durumlar sağlanmışsa anlatayım.

Bootloader kilidi açık, magisk root yüklü , apk yüklemede sorun yok ama build.prob ayarını yaptıktan sonra cihaz bootlop'a düşüyor açılmıyor.

Oyla:

ArizonaDream

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
28
Bootloader kilidi açık, magisk root yüklü , apk yüklemede sorun yok ama build.prob ayarını yaptıktan sonra cihaz bootlop'a düşüyor açılmıyor.
Buildprop editörü indirip en alt satıra o kodları yazın sanırım olayı biliyorsunuz zaten, kaydedip yeniden başlayın. Bende oldu hiç bir sıkıntı yaşamadım..

Oyla:

ialpin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
mi band
Konular
0
Buildprop editörü indirip en alt satıra o kodları yazın sanırım olayı biliyorsunuz zaten, kaydedip yeniden başlayın. Bende oldu hiç bir sıkıntı yaşamadım..

ekledikten sonra restart yapıyorum, cihaz bootloopa düşüyor.

Oyla:
Üst Alt