Yardım Cihazım hk yardım

Arvales

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
redmi 10
Konular
6
Konuyi buraya açıyorum çünkü samsung ekibine sorsam hep otomatik cevaplar hiçbir teknik destek yok otomatik cevaplar 0 forumda müşteri hizmetlerinden almadığım görmediğim teknik desteği alıyorum konuyu bir mod okursa lütfen otomstik cevap atıp konuyu kilitlemesin ben siz bilmiyorsunuz diye foruma soruyorum dahada işi batırmayın evet sorum şu sarj aletimden plastik kokuları gelmeye başladı bu olay yaşanırken telefonda sarj alırken arka tarafı ısınmıştı zarar görmüşmüdür? adaptörün giriş kısmından bir süre mecburi olarak telefonu bu sarj alertiyle 1 2 gün sarj ettim tam 100e kadar değil açık tutsun diye patlama riski vardı ama mecburdum 1 günde powerbank ile idare ettim sonra orijinal sarj aleti aldım şuan telefon sarj alıyor bir problem yok fakat eski sarj aletim telefonuma zarar vermişmişmidir? şuan sarj aletini kullanmıyorum rafta öylece duruyor.

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
31
Eğer kısa zamanda batarya şişmezse ve şarj süresi ve kullanımda problem yoksa cihaza zarar gelmemiştir

Arvales

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
redmi 10
Konular
6
Eğer kısa zamanda batarya şişmezse ve şarj süresi ve kullanımda problem yoksa cihaza zarar gelmemiştir
Hocam olay geçeli 1 hafta oldu açıkçası bir problem gözlemlemedim takıntılı bir adamım taktıkça sorun olmayan yerlere sorun var diyebiliyorum bazen o yüzden aşırı takılmıyorum kullanırken bir sorun hissetmiyorum takmadığım zaman sorun yok herhalde

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
bunu okuyan herkese tavsiyemdir telefonu aksamdan aksama sarj ediyorsanız sarja takıp uyuyorsanız acil hızlı şarja ihtiyacınız yoksa hızlı şarj aletlerinden uzak durun zaten sabaha kadar en az 5-8 saat uyuyorsunuz bu sürede telefon 5w şarj aletiyle bile şarj olacaktır hızlı şarj aletleri çogunlukla telefonu ısıtır ve ısı elektronik aletlerin ömrünü düşürmede başı çeker varsa evinizde 10-15 w orjinal kutudan çıkma bir şarj aleti onunla sarj edin telefonunuz çok daha saglıklı olacaktır aynı olay içinde batarya olan tüm elektronik aletler için geçerlidir

Arvales

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
redmi 10
Konular
6
bunu okuyan herkese tavsiyemdir telefonu aksamdan aksama sarj ediyorsanız sarja takıp uyuyorsanız acil hızlı şarja ihtiyacınız yoksa hızlı şarj aletlerinden uzak durun zaten sabaha kadar en az 5-8 saat uyuyorsunuz bu sürede telefon 5w şarj aletiyle bile şarj olacaktır hızlı şarj aletleri çogunlukla telefonu ısıtır ve ısı elektronik aletlerin ömrünü düşürmede başı çeker varsa evinizde 10-15 w orjinal kutudan çıkma bir şarj aleti onunla sarj edin telefonunuz çok daha saglıklı olacaktır aynı olay içinde batarya olan tüm elektronik aletler için geçerlidir
Konuyla alakalı tek bir yanıt arıyorum rehber aç güzel kardeşim bu konu hakkında

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
31
Hocam olay geçeli 1 hafta oldu açıkçası bir problem gözlemlemedim takıntılı bir adamım taktıkça sorun olmayan yerlere sorun var diyebiliyorum bazen o yüzden aşırı takılmıyorum kullanırken bir sorun hissetmiyorum takmadığım zaman sorun yok herhalde
Hiç takılma hocam 1 hafta geçmiş zaten. Bir sorun olsa direk bu aletler uyarı verir veya direk sorun yaratır anlarsın. Cihazını güzel günlerde kullanmaya devam et. Hiçbir problem yok. Baktıkça zaten her şeyde kusur bulunur o yüzden takılmadan devam et.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
hocam orijinal şarj adaptörü varsa geceler takıp rahatlıkla yatabilirler. yeni adaptörler şarj dolunca güç akışını kesiyor dolduktan sonra telefona güç akışı olmuyor ama orijinal adaptör değilse kesinlikle geceleri takıp yatmayın gün içinde dahi fazla şarjda bırakmamaya özen gösterin

Üst Alt