Çözüldü Cihazım Brick Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetbrkk001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Burak
Cihazım
Redmi Note 105G
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.0.4.0
Telefon Modeli
Redmi Note 10 5G
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Redmi note 10 5g cihazım 12.0.6.0 romu yüklerken brick oldu, mi flashda görüyor fakat romu seçtiğimde erase kelimesi içeren bir hata veriyor ne yapmam gerek ? Ayrıca cihaz açılırken üstteki kilit işareti görünmüyor yine de bir çözüm var mı yoksa cihaz sustu mu ?

TRUNLOCK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Kamil
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
Elektrik-Elektroni
Konular
0
Bootloader kilidi kapalı olduğu için Fastboot erase command error hatası ile karşılaşıyorsunuz muhtemelen. Sizlere 3 farklı çözüm öneriyim.

1- Eskiden açmış bootloader açmış olduğunuz mi hesabı ile cihazı fastboot mode alıp mi unlock tool programından direk unlock yapmayı deneyebilirsiniz.

2- Piyasada mtk işlemcili cihazları auth olmadan MTK Modeda (Telefon kapalıyken ses açma ve ses kısma) ile bilgisayara bağlayıp bypass yapıp Sp Flash Tool ile yazılım atabilirsiniz.

3- Ücretli bir teknisyenden destek isteyip direkmen 10-15 sn içerisinde servis programları ile bootloader kilidinizi açtırıp yazılım attırabilirsiniz.

Saygılar

Oyla:

ahmetbrkk001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Burak
Cihazım
Redmi Note 105G
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Bootloader kilidi kapalı olduğu için Fastboot erase command error hatası ile karşılaşıyorsunuz muhtemelen. Sizlere 3 farklı çözüm öneriyim.

1- Eskiden açmış bootloader açmış olduğunuz mi hesabı ile cihazı fastboot mode alıp mi unlock tool programından direk unlock yapmayı deneyebilirsiniz.

2- Piyasada mtk işlemcili cihazları auth olmadan MTK Modeda (Telefon kapalıyken ses açma ve ses kısma) ile bilgisayara bağlayıp bypass yapıp Sp Flash Tool ile yazılım atabilirsiniz.

3- Ücretli bir teknisyenden destek isteyip direkmen 10-15 sn içerisinde servis programları ile bootloader kilidinizi açtırıp yazılım attırabilirsiniz.

Saygılar
çok teşekkür ederim, evet cihaz mediatek işlemciye sahip. 2. adımı anlatan bir video var mıdır acaba? veya sp flash tool kullanımı olan bir video? saygılar.

Oyla:

ahmetbrkk001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Burak
Cihazım
Redmi Note 105G
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Redmi note 10 5g cihazım 12.0.6.0 romu yüklerken brick oldu, mi flashda görüyor fakat romu seçtiğimde erase kelimesi içeren bir hata veriyor ne yapmam gerek ? Ayrıca cihaz açılırken üstteki kilit işareti görünmüyor yine de bir çözüm var mı yoksa cihaz sustu mu ?
konu çözüldü, aldığım yere götürdüm sağolsunlar yetkili hesapla bl kilidi açıp rom attılar. siz siz olun bl kilidini asla kapatıp cihazı kurcalamayı bilmiyorsanız kurcalamayın. 😁 iyi forumlar, yardımcı olan herkese teşekkür ederim. ❤️

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt