Çözüldü Cihazım Brick Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetbrkk001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Burak
Cihazım
Redmi Note 105G
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.0.4.0
Telefon Modeli
Redmi Note 10 5G
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Redmi note 10 5g cihazım 12.0.6.0 romu yüklerken brick oldu, mi flashda görüyor fakat romu seçtiğimde erase kelimesi içeren bir hata veriyor ne yapmam gerek ? Ayrıca cihaz açılırken üstteki kilit işareti görünmüyor yine de bir çözüm var mı yoksa cihaz sustu mu ?

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
telefonunuz fastboot moda alip pcninzden mi unlocked porgrami ile mi kilitinizi telefonunuzu pc ye bağlayarak giriş yaparak mi kilitinizi tekrar yukleyin ardindan rom atin gecmis olsun

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
Cihazın susması tabiri, cihazın hiçbir tepki vermemesi için kullanılır. "Cihaz açılırken" dediğinize göre öyle sıkıntılı bir durum yok gibi görünüyor.

Şu an cihazınız fastboot moda giriyorsa Mi Unlock'la kilidi açmayı deneyin. İşe yararsa yeniden romu kurarsınız ancak bu sefer BL kilidini kapatmamaya özen gösteriniz.

Oyla:

ahmetbrkk001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Burak
Cihazım
Redmi Note 105G
Meslek
Öğrenci
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefonunuz fastboot moda alip pcninzden mi unlocked porgrami ile mi kilitinizi telefonunuzu pc ye bağlayarak giriş yaparak mi kilitinizi tekrar yukleyin ardindan rom atin gecmis olsun
teşekkür ederim eve geçince deneyeceğim fakat unlock programından sonraki süreç nasıl işleyecek? bana stock bir işletim sistemi mi kuracak nasıl olacak?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazın susması tabiri, cihazın hiçbir tepki vermemesi için kullanılır. "Cihaz açılırken" dediğinize göre öyle sıkıntılı bir durum yok gibi görünüyor.

Şu an cihazınız fastboot moda giriyorsa Mi Unlock'la kilidi açmayı deneyin. İşe yararsa yeniden romu kurarsınız ancak bu sefer BL kilidini kapatmamaya özen gösteriniz.
teşekkür ederim eve geçince deneyeceğim fakat unlock programından sonraki süreç nasıl işleyecek? bana stock bir işletim sistemi mi kuracak nasıl olacak?

Oyla:

altunkeser

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atilla
Cihazım
mi mix
Konular
2

Unlock olursa cihaz fasboot ta mi flash tool ile rom yuklersin

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185

Mi Unlock, bootloader kilidini açacak sadece. Rom kurmaz. Başarılı olursa açılış ekranında açık kilit simgesi olacak. Tekrar siz fastboot moda alıp bu sefer BL kilidini kapatmamaya dikkat ederek istediğiniz stok romu kuracaksınız.

Oyla:

ahmetbrkk001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Burak
Cihazım
Redmi Note 105G
Meslek
Öğrenci
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi Unlock, bootloader kilidini açacak sadece. Rom kurmaz. Başarılı olursa açılış ekranında açık kilit simgesi olacak. Tekrar siz fastboot moda alıp bu sefer BL kilidini kapatmamaya dikkat ederek istediğiniz stok romu kuracaksınız.
gece bu işlemi yaptım fakat bir hata vererek kilidimi açmadı, sanırım cihazın içindekiler gittiği için cihazdaki mi hesabımı göremiyor, daha önce yetkili hesap muhabbetleri duymuştum bu hesaplara sahip kişilere başvursam yapılabilir mi?

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
gece bu işlemi yaptım fakat bir hata vererek kilidimi açmadı, sanırım cihazın içindekiler gittiği için cihazdaki mi hesabımı göremiyor, daha önce yetkili hesap muhabbetleri duymuştum bu hesaplara sahip kişilere başvursam yapılabilir mi?
Yüksek ihtimalle ücretli onarım yaptırmak zorundasınız açılmıyorsa BL kilidi. Bu bölümden yardım alabilirsiniz.

Oyla:

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
Daha önce hangi hesapla bl kilidini actiysaniz o hesap ile deneyin, eğer cihaza sonradan imei atilmamissa hata vermemesi gerekir

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt