Yardım Cihazım boot moduna girdi ??

Kaya30

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9 t pro
Konular
1
Cihazıma güncelleme geldi ama güncellemedim sadece twrp modunu yeniden başlatım böyle oldu sistem yüklü ama sistemi bir tüllü yeniden başlatmadim nasıl sistemi yeniden başlatirim kaç gündür cihazı kullanıyorum sıkıntısız ama bu gün kurtarma modunu yeniden başlatım böyle oldu bilgisayarım yok köydeyim nasıl yapacam

Ekli dosyalar

• IMG_20210803_171756.jpg
    IMG_20210803_171756.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 16

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Cihazıma güncelleme geldi ama güncellemedim sadece twrp modunu yeniden başlatım böyle oldu sistem yüklü ama sistemi bir tüllü yeniden başlatmadim nasıl sistemi yeniden başlatirim kaç gündür cihazı kullanıyorum sıkıntısız ama bu gün kurtarma modunu yeniden başlatım böyle oldu bilgisayarım yok köydeyim nasıl yapacam
Merhaba
Recoveryden Wipe data yaptınızmı.Açılmıyorsa Şuan Yüklü Olan Romunuzu Recoveryden hiç bir işlem yapmadan tekrar yükleyip denermisiniz

Kaya30

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9 t pro
Konular
1
Merhaba
Recoveryden Wipe data yaptınızmı.Açılmıyorsa Şuan Yüklü Olan Romunuzu Recoveryden hiç bir işlem yapmadan tekrar yükleyip denermisiniz
Hocam sistem sıkıntısız 1 ay kullanıyorum fakat recovery modu nasıl silinmişse anlamadım bu gün recover modu yeniden başlatatayim dedim ama resimleri recovery mod yok oneos reklamı var şarj biterse olur diye düşüyorum

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam sistem sıkıntısız 1 ay kullanıyorum fakat recovery modu nasıl silinmişse anlamadım bu gün recover modu yeniden başlatatayim dedim ama resimleri recovery mod yok oneos reklamı var şarj biterse olur diye düşüyorum
Evet Cihaz Fastboota Geçmiş Tuşlarla kapatıp kombinasyonları denedinizmi Recovey Nasıl Gitmiş bir şekilde recovery yüklenmesi lazım

Kaya30

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9 t pro
Konular
1
Evet Cihaz Fastboota Geçmiş Tuşlarla kapatıp kombinasyonları denedinizmi Recovey Nasıl Gitmiş bir şekilde recovery yüklenmesi lazım
Tuşları demiyorum telefon komple kapansa olur ama o kadar uğraştım tuşlara bastığım zaman cihazın yeniden başlatıyor recovery modunda atıyor kapanırsa cihazı sisteme atar ama kapanmıyor

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

Kaya30

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9 t pro
Konular
1
Cihazımı power tuşu basılı tutum iple bağladım sürekli yeniden başlatıyor şarjı bitene kadar bekliyecem

Kaya30

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9 t pro
Konular
1
Malesef olmadı fesboot mod kalıyor ve bilemiyorum ne yapacam seçenekler nedir

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Malesef olmadı fesboot mod kalıyor ve bilemiyorum ne yapacam seçenekler nedir
Merhaba Telefonla ilgili araştıryorum işlemcisi ne eng rom (Fabrika Rom) varmı edl vs kapak açılmadan yapılacaklar varmı Çözümü Vardır illaki PC ve Notebook Varmı Acaba O Zaman Çözeriz.Birde BL Kilidi Açıkmı (Bootloader)

Son düzenleme:
Üst Alt